رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۸

بازتاب - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

بازتاب

Loading the player...

آمال و آرزوهاي انسان در دنياي مادي هيچ حد و حصر ندارد و هر روز با تحقق يكي ، در انتظار تحقق آرزوهاي ديگر مي مانيم . البته اين امر از شگفتيهاي آفرينش و نظام تكوين است زيرا اگر غير از اين باشد، پيشرفت و تكاملي صورت نمي گيرد. اما نكته اي كه بسيار مهم است اينكه مرز واقعيات و خيال و وهم و .... را مشخص نماييم .




 

 

 

و انسان هر چه در جهت رويارويي با واقعيات زندگي مادي تلاش كند و واقعيات را آنگونه كه هستند درك نمايد و سپس در جهت آنگونه كه بايد باشند تلاش نمايد از توفيق و كاميابي بيشتري برخوردار است . براي تفهيم اين مطلب صدا و سيماي مركزيزد اقدام  به توليد برنامه انيميشن دو بعدي بازتاب نموده است .

 

در اين برنامه كوتاه ،شخصيت داستان با پاره اي موهومات ذهني مواجه است و اين خواب و خيالها و به عبارتي پرده هاي حجاب مانع از رؤيت حقيقت است اما زماني كه آينه خيال خود را مي شكند در وراي آن دنيا و طبيعت زيباي خداوند را مي بيند و احساس مي كند خارج از وهميات او هم چيزهايي وجود دارد كه دسترسي به آنها راحت نيست بلكه بايد تلاش كند و راهي براي نزديكي به حقايق پيدا كند . دنياي ديگر فراروي او قرار مي گيرد به عبارتي در شكلي رمانتيك ، اين برنامه تصوير سازي اين بيت شاعر معروف ايراني است كه مي فرمايد :          آينه  ار رخ به تو بنمود راست                    خود شكن آينه شكستن خطاست

 


عوامل توليد اين انيميشن عبارتند از  :


نويسنده : زينب جعفري  - زهرا اسلام شعار

تصوير بردار : محمد خليل صالحي فر

تدوين : علي محمد دهقان

تهيه كننده و كارگردان : صفر علي مجيدي زاد - عبد الحميد مجيدي زاد

 


گالري تصاوير :

 




نمایش نظرسنجی

بینندگان گرامی عملکرد صدا وسیمای مرکز یزد را در پوشش دهی برنامه های ماه محرم و پخش مراسم های عزاداری شهرستانها و استان یزد را چگونه ارزیابی می کنید؟لطفا نظرات خودراتا پایان ماه مهر اعلام بفرمایید.
% آرا
0% 0 a. بسیار خوب
100% 1 b. خوب
0% 0 c. متوسط
0% 0 d. ضعیف
0% 0 e. بسیار ضعیف

کل آرا: 1