جهش تولید | یک‌شنبه، ۹ آذر ۱۳۹۹

بازگشت - نمایش محتوای صدا

 

 


برنامه بازگشت با موضوع مبارزه با مواد مخدر و دخانيات و با هدف آگاهی بخشی و اطلاع رسانی به مردم در جهت کاهش اعتیاد، روزهاي جمعه از ساعت 20:35 به مدت 25 دقيقه از رادیو يزد پخش مي شود .

تهيه كننده : محمدرضا اطمینان

گوينده : محمدرضا اطمینان

نويسنده : محمدرضا اطمینان

صدابردار: احمد صدیقی

 

برنامه بازگشت با موضوع مبارزه با مواد مخدر و دخانيات و با هدف آگاهی بخشی و اطلاع رسانی به مردم در جهت کاهش اعتیاد، روزهاي جمعه از ساعت 20:35 به مدت 25 دقيقه از رادیو يزد پخش مي شود .

رادیو به عنوان یکی از رسانه های مؤثر و در دسترس، می تواند در کاهش آسیب های اجتماعی از جمله اعتیاد در بین خانواده ها و نسل جوان نقش مهمی داشته باشد و با تهیه برنامه های آگاهی بخش و اطلاع رسانی مفید به مردم خصوصاً والدین، نوجوانان و جوانان در جهت کاهش اعتیاد بسیار سودمند واقع شود .

برنامه بازگشت با هدف افزایش خودباوری فردی و اجتماعی، با حضور کارشناس ، علل و عوامل اعتياد و راه هاي مبارزه با آن را بررسی و تحلیل می کند و مهم تر از آن، راهکارهایی برای پيشگيري از آسيب هاي اجتماعی و فردی ناشی از اعتیاد ارائه می دهد .

در اين برنامه فردی که معتاد بوده و بهبود یافته است ماجرای زندگی و چگونگی مبتلا شدن به اعتیاد خود را شرح می دهد و سپس یک نمایش بازسازی شده از زندگی آن شخص پخش می شود . در نهایت کارشناس برنامه سوژه مطرح شده را تحلیل و  راهکارهایی برای بهبود فرد معتاد و همچنین الگوی رفتاری مناسب از سوی خانواده و جامعه با وی را بیان می کند .

سال تولید: 1396