رونق تولید ملی | شنبه، ۲۹ تیر ۱۳۹۸

بافق قطب گردشگری ورزشی کشور می شود - نمایش محتوای خبر

 

 

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما:


مشاورعالی انجمن گردشگری ورزشی دربافق گفت:شهرستان بافق منطقه ای است که میتوان در حوزه کویرنوردی به عنوان یک برند به آن نگاه کرد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما:

سعید بابایی افزود:این انجمن طبق سیاست های مصوب شده در نظر دارد در تمامی مناطق کشور ، جهت تعیین منتخبان  گردشگری ورزشی،مراکزی را مورد تایید قرار دهد.

وی خاطرنشان کرد:این اقدام به منظورتوسعه و رونق اقتصادی و معرفی این مناطق به عنوان برند گردشگری ورزشی در سطح ملی و بین المللی است که مورد حمایت انجمن گردشگری ورزشی قرار می گیرند.

مسوول کمیته ارتباطات و امور بین الملل افزود:در نظر داریم این اقدام بر اساس بافت اقلیمی هر منطقه در 31استان اجرا شود که شهرستان بافق یکی از قطب های مهم ورزشی و گردشگری در کشور محسوب می شود.

وی با بیان اینکه اعلام آمادگی فعالان بخش های خصوصی برخی از کشورهای خارجی جهت سرمایه گذاری در خصوص ایجاد مراکزگردشگری ورزشی در دستور کار قرار گرفت خاطرنشان کرد:این اقدام با استفاده از تکنولوژی های مدرن در دستور کار بسته های حمایتی انجمن گردشگری ورزشی قرار گرفت.

مشاور عالی انجمن گردشگری ورزشی هدف از اقدامات انجام شده را برندسازی اماکن گردشگری ورزشی در سطح کشور، ملی و بین الملل عنوان و گفت :دعوت ازسرمایه گذاران خارجی از کشورهای ایتالیا،اتریش،هند،ترکیه و سویس جهت مشارکت در پروژه های گردشگری ورزشی از دیگر اهداف این انجمن است.