جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۹ تیر ۱۳۹۹

بانوی کرامت - نمایش محتوای صدا

 

 


" بانوی کرامت " عنوان برنامه ای است که در معاونت صدای مرکز یزد تهیه و پخش می شود. این برنامه به تهیه کنندگی و نویسندگی ناهید فرجی دوشنبه ساعت 21:38 به مدت20 دقیقه از رادیو یزد پخش می شود

عوامل برنامه

 

تهیه کننده: ناهید فرجی

گوینده: ناهید فرجی

نویسنده: ناهید فرجی

گزارشگر: محبوبه زارعیان

صدابردار: حسین شفیع

دهه کرامت،دهه اول ماه ذی‌العقده است و آغازش با ولادت حضرت معصومه(علیهالسلام) و پایانش با ولادت حضرت ابوالحسن علی بن موسی‌الرضا(علیه السلام) می‌باشد.
این دهه یادآور بسیاری از مطالب عالی و مفاهیم بلند و سازنده و ارزشمند است. دهه کرامت یادآور لطیف‌ترین علائق و مهر و وفاهای کم‌نظیر یک خواهر نسبت به مقام شامخ و معنوی برادر است.
مهر و وفایی که خواهر مهربان و دلداده را به هجرت وادار نموده و غربت و بیماری و مرگ در فصل جوانی را برای او آسان کرده است.
دهه کرامت تداعی کننده عزم و قاطعیت و اراده آهنین زنان بزرگ و بانوان و الامقام و گرانقدر جهان می‌باشد.
تمام مفاهیم سازنده‌ای که ما در فرهنگ اسلامی داریم در این دهه تداعی می‌شوند چرا که حرم حضرت معصومه و امام رضا (علیهماالسلام) کانون دعا و قرآن و نیایش و ... است.
دهه کرامت یادآور تمام خوبی‌هاست. و یادآور جمال انسانی است.به همین مناسبت برنامه " بانوی کرامت " عنوان برنامه ای است که در معاونت صدای مرکز یزد تهیه و پخش می شود. این برنامه به تهیه کنندگی و نویسندگی ناهید فرجی دوشنبه ساعت 21:38 به مدت20 دقیقه از رادیو یزد پخش می شود

از بخشهای این برنامه می توان به گزارش، گفتگو با کارشناس با موضوع کرامت دختر و دهه کرامت اشاره کرد.

سال تولید: 1399