رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۸

با كاروان خورشيد - نمایش محتوای صدا

 

 


محرم ماهى است که عدالت در مقابل ظلم و حق در مقابل باطل قیام کرده و به اثبات رسانده که در طول تاریخ، همیشه حق بر باطل پیروز شده است. محرم ماهى است که به وسیله سید مجاهدان و مظلومان اسلام زنده شد و از توطئه عناصر فاسد و رژیم بنی‌امیه، که اسلام را تا لب پرتگاه برده بودند رهایى بخشید. ا ین خون سیدالشهداست که خون‌هاى همه ملت‌هاى اسلامى را به جوش می‌آورد. ماه محرم براى مذهب تشیع، ماهى است که پیروزی، در متن فداکارى و خون به دست آمده است. محرم ماه نهضت بزرگ سید شهیدان و سرور اولیاى خداست که با قیام خود در مقابل طاغوت، تعلیم سازندگى و کوبندگى به بشر داد و راه فناى ظالم و شکستن ستمکار را به فدایى دادن و فدایى شدن دانست و این، خود سرلوحه تعلیمات اسلام است براى ملت‌ها تا آخر دهر. ويژه برنامه با کاروان خورشید برنامه ای است از صدای مرکز يزد در خصوص ماه محرم و قافله و كاروان امام حسين (ع). این برنامه با آیتم های متنوعی چون مداحی ،  مرثيه ، گزارش با هيئت ها و خادمان و پير غلامان - عاشورا در ادبيات فارسي - روز شمار محرم - تلفن ها و پيامك ها و با حضور کارشناسان به  بیان عظمت و شرح  قیام بزرگ حسینی می پردازد . با كاروان خورشيد با ساختار كلامي پيامي آوايي به مدت 90 دقيقه به مناسبت اين ماه عظيم از اول تا سيزدهم محرم به صورت زنده از ساعت 18:30 تا 20:00 با مخاطب عام و هدف ارشادي تربيتي به منظور بالا بردن سطح آگاهي عمومي  از فلسفه قيام امام حسين و نشر و ترويج ارادت به ائمه از صداي مركز يزد توليد و پخش مي شود . عوامل برنامه : تهيه كننده و نويسنده : خانم دهقاني زاده گويندگان : خانمها شريفي و دهقانپور - آقايان طالبي پور و مرشدي گزارشگران : آقاي آقايي و خانم دهقاني زاده
Loading the player...
با كاروان خورشيد

محرم ماهى است که عدالت در مقابل ظلم و حق در مقابل باطل قیام کرده و به اثبات رسانده که در طول تاریخ، همیشه حق بر باطل پیروز شده است. محرم ماهى است که به وسیله سید مجاهدان و مظلومان اسلام زنده شد و از توطئه عناصر فاسد و رژیم بنی‌امیه، که اسلام را تا لب پرتگاه برده بودند رهایى بخشید.

این خون سیدالشهداست که خون‌هاى همه ملت‌هاى اسلامى را به جوش می‌آورد. ماه محرم براى مذهب تشیع، ماهى است که پیروزی، در متن فداکارى و خون به دست آمده است. محرم ماه نهضت بزرگ سید شهیدان و سرور اولیاى خداست که با قیام خود در مقابل طاغوت، تعلیم سازندگى و کوبندگى به بشر داد و راه فناى ظالم و شکستن ستمکار را به فدایى دادن و فدایى شدن دانست و این، خود سرلوحه تعلیمات اسلام است براى ملت‌ها تا آخر دهر.

ويژه برنامه با کاروان خورشید برنامه ای است از صدای مرکز يزد در خصوص ماه محرم و قافله و كاروان امام حسين (ع). این برنامه با آیتم های متنوعی چون مداحی ،  مرثيه ، گزارش با هيئت ها و خادمان و پير غلامان - عاشورا در ادبيات فارسي - روز شمار محرم - تلفن ها و پيامك ها و با حضور کارشناسان به  بیان عظمت و شرح  قیام بزرگ حسینی می پردازد . با كاروان خورشيد با ساختار كلامي پيامي آوايي به مدت 90 دقيقه به مناسبت اين ماه عظيم از اول تا سيزدهم محرم به صورت زنده از ساعت 18:30 تا 20:00 با مخاطب عام و هدف ارشادي تربيتي به منظور بالا بردن سطح آگاهي عمومي  از فلسفه قيام امام حسين و نشر و ترويج ارادت به ائمه از صداي مركز يزد توليد و پخش مي شود .

عوامل برنامه :

تهيه كننده و نويسنده : خانم دهقاني زاده

گويندگان : خانمها شريفي و دهقانپور - آقايان طالبي پور و مرشدي

گزارشگران : آقاي آقايي و خانم دهقاني زاده