جهش تولید | جمعه، ۱۶ خرداد ۱۳۹۹

با نمایندگان - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

با نمایندگان

تهیه کننده : مسعود حکام زاده

تصویر بردار: علی ثابت - علیرضا دهقان

صدابردار: مرضیه حسن زاده

دستیار صدا و تصویر : محمد پور سلطانی

تدوین : سید سعید دهقان 

با نمایندگان عنوان برنامه ای است که سیمای شبکه تابان در خصوص انتخابات ریاست جمهوری و انتخابات شورای شهرو روستا تهیه و تولید می نماید . این برنامه با دعوت از نمایندگان مردم استان در مجلس به چگونگی انتخاب فرد اصلح و حضور پرشور مردم در این دوره از انتخابات می پردازد .

مسأله انتخابات، مسأله سپردن سرنوشت بخش عمده امکانات کشور به یک نفر و یک مجموعه است. سرنوشت مسائل اقتصادى، مسائل فرهنگى، روابط خارجى و مسائل گوناگون دیگر تا حدود زیادى به این قضیه وابسته است. درست است که قواى دیگر هم هر کدام وظایفى دارند، اما مهمترین مسائل و فعالیتهایى که در بخشهاى مختلف کشور به جریان مى‌افتد، به قوّه مجریّه مربوط است که سرنوشت آن در این انتخابات معلوم مى‌شود. 

حضور حداكثری مردم در انتخابات و شناخت فرد اصلح و انتخاب شدن او مهم ترین مسئله در انتخابات است حضور حداكثری مردم و انتخاب فرد اصلح دشمن را مأیوس خواهد كرد. این وظیفه همه است كه افراد خیرخواه ، متدین و خداپرست را شناسایی و انتخاب كنند واز رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب اسلامی بهره برده و افرادی را انتخاب كنند كه نقاط قوت بیشتری داشته باشند .

انتخابات و شركت در این عرصه سیاسی و اجتماعی برای آحاد ملت شریف ایران یك وظیفه دینی و ملی است و هر كس كه به هر دلیل در انتخابات شركت نكند خود را از سهیم شدن در سرنوشت آینده مملكت خود محروم كرده است.

انتخاب فرد اصلح و داراى تقوا و تدبیر براى مقام مهم ریاست جمهورى - که در قانون اساسى جدید، داراى اختیارات وسیع در اداره‌ى کشور است - وظیفه‌اى شرعى و عقلى و انقلابى است، و کوتاهى در این امر یا در حضور در پاى صندوقهاى رأى، خسارتهاى جبران‌ناپذیرى به بار خواهد آورد.

برنامه « با نمایندگان » سه شنبه  راس ساعت 21 در خصوص این دوره از انتخابات  به روی آنتن می رود.

سال تولید: 1395