جهش تولید | شنبه، ۱۷ خرداد ۱۳۹۹

با نمایندگان - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

با نمایندگان

حضرت امام خمینی (ره) در باب اهمیت و جایگاه مجلس شورای اسلامی می­فرمایند: " مجلس تنها مرجعی است که برای یک ملت است. مجلس قوه مجتمع یک ملت است و مجلس از همه مقاماتی که در یک کشور هست بالاتر است. بنابراین یک همچو مقامی را نشکنید..."ایشان همچنین معتقدند: "اگر مجلس شورای اسلامی بر طبق موازین شکل گیرد و نمایندگان آن افراد صالح و دلسوز مردم باشند چنین مجلسی منشاء اصلاح همه امور جامعه خواهد بود. "

حضرت آیت ­ا... خامنه ­ای رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز در خصوص اهمیت مجلس شورای اسلامی معتقدند: " مجلس شورای اسلامی، یک مرکز اساسی و تعیین کننده برای انقلاب است، همه سر رشته ­های امور، به مجلس شورای اسلامی بر می­ گردد ".ایشان همچنین می­ فرمایند: "مجلس شورای اسلامی، مظهر وحدت ملی و یکپارچگی و اتفاق همه گروه­ ها و قومیت­ ها و سلائق و عقاید است. در این مجلس که از منتخبان حقیقی ملت بزرگ ایران تشکیل شده است، نمایندگان شهرها و استان­ های دور و نزدیک، نمایندگان اقوام گوناگون ایرانی، نمایندگان سلائق و عقاید سیاسی، نمایندگان اقلیت­ های دینی در کنار مسلمانان، همه با هم برای انجام وظایف قانونی مجلس شورای اسلامی همکاری و تلاش می­ کنند. این یکی از باشکوه ترین جلوه­ های اتحاد ملت ایران است. اینجا همه برای پیشرفت ایران اسلامی و سربلندی و پیروزی نظام پر افتخار جمهوری اسلامی مجاهدت می­ کنند و همه یک هدف را می­ جویند".

با توجه به ضرورت جایگاه مجلس شورای اسلامی و رسالتی که نمایندگان مردم در مجلس برعهده  دارند صدا و سیمای مرکز یزد اقدام به تولید برنامه ای با عنوان "با نمایندگان" نموده است. این برنامه درراستای پاسخگویی نمایندگان مجلس نسبت به عملکردشان و آگاهی مردم استان از عملکرد و فعلالیتهای نمایندگانشان در مجلس تولیدشده است. این برنامه دوشنبه 4 شهریور با حضور سید ابوالفضل موسوی بیوکی نماینده مردم یزد و اشکذر با محوریت پیگیری پروژه های ناتمام لایحه بخش خصوصی، گزارشی از نکات مثبت استان یزد در مجلس و موضوع آب و تأمین منابع مالی برای شهرداری، رأس ساعت 22:20 از شبکه یزد پخش می شود.

Loading the player...
سال تولید: 1398
عوامل تولید:

 

تهیه کننده: مسعود حکام زاده