رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۸

با هم - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

با هم

Loading the player...

تولید سیمای شبکه تابان برنامه « با هم » ویژه انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان را تهیه و تولید می نماید . «با هم » برنامه ای است گفتگومحوربا حضورکارشناسان سیاسی درخصوص ضرورتها ، لزوم انتخابات ، شرایط نامزدها ، چگونگی انتخاب نامزدها ، وظایف دستگاههای نظارتی و...می باشد تا برای مخاطبان خود درباره دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره  مجلس خبرگان اطلاع رسانی نماید.

رسانه های جمعی در رونق بخشیدن به انتخابات نقش بسزایی دارند . رسانه ها می توانند آراء و نیازهای واقعی مردم را دسته بندی کرده و منعکس نمایند تا هم مسئولین از خواست عموم مطلع شده و سیاستهای کشور را برآن اساس تنظیم و اجرا نمایند و هم مردم یقین کنند که آراء آنها به درستی به مسئولین منتقل شده است و از جهتی دیگر رسانه ها می توانند چهره های مردمی و مومن را به مردم معرفی کنند و همچنین عملکرد مسئولین را نقد منصفانه نمایند تا مردم در انتخابشان واقع بین بوده و اسیر تبلیغات کاذب نشوند در این میان انتقال اطلاعات اگر به درستی انجام نشود نتیجه سوء خواهد داشت .
این برنامه روزهای شنبه و پنجشنبه راس ساعت 20:15 به مدت 40 دقیقه به روی آنتن می رود وتکرار آن در روزهای دوشنبه ساعت 20:15 و جمعه ساعت 18 می باشد.

سال تولید: 1394

تهیه کننده : علی محمد خادمی 

دستیار تهیه : عباس برزگر

کارگردان : محسن غلامزاده

مجری : محسن فلاح 

تدوینگر : حمیده قنبران

تصویر بردار : محمد رضا کشفی

صدابردار : سعید نیکوکار

دستیار صدا و تصویر : رضا حمیدنژاد