رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۳ مهر ۱۳۹۸

با هوشیاری و بصیرت جلو هدف های کفر جهانی گرفته شود - نمایش محتوای خبر

 

 

آیت الله ناصری امام جمعه یزد:


نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد گفت: عظمت و اقتدار نظام الهی ما به حدی است که دشمنان علیرغم تلاش های گسترده به اهداف خود نمی رسند و باید همچنان با هوشیاری و بصیرت جلو هدف های کفر جهانی گرفته شود

آیت الله ناصری امام جمعه یزد:

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما آیت الله محمد رضا ناصری  گفت:: مسئولان اجرایی باید بیش از گذشته برای رونق اقتصادی ، افزایش تولید و اشتغال به عنوان یک نیاز اساسی در سراسر کشور بر تلاش های خود بیافزایند.
وی افزود : راهکار حل مشکل اقتصادی و تولید در آن است که جلو واردات بی رویه برخی کالاها و اجناس گرفته شود و اگر این موضوع محقق نشود اجناس تولیدی داخل کشور نیز به فروش نخواهد رسید.
آیت الله ناصری گفت: برنامه ریزی جدی برای حل مسائل اقتصادی و جلوگیری از قاچاق کالاها باید همواره مدنظر مسئولان باشد که اگر موضوع حل و فصل شود شاهد یک تحول مناسب در رفع نیازها و ایجاد تولید و اشتغال مفید و مولد خواهیم بود.
نماینده ولی فقیه در استان  افزود: عظمت و اقتدار نظام الهی ما به حدی است که دشمنان علیرغم تلاش های گسترده به اهداف خود نمی رسند و باید همچنان با هوشیاری و بصیرت جلو هدف های کفر جهانی گرفته شود.
آیت الله ناصری به اهمیت توجه به مسائل فرهنگی و دینی مردم و جوانان توسط متولیان امر و خانواده ها اشاره و گفت: اگر تنها به مسائل اقتصادی و فرهنگی توجه شود و مسائل دینی نادیده گرفته شود دشمنان از طریق فضای مجازی و تهدید نرم برنامه های خود را دنبال می کنند.
وی به حمایت دشمنان و آمریکایی ها از گروهک منافقین خائن اشاره و تصریح کرد: استکبار جهانی از منافقان و معاندان علیه نظام ما استفاده می کند بنابراین باید خیلی بیدار و با بصیرت عمل کرد.
امام جمعه یزد با اشاره به حادثه دلخراش روز گذشته تهران و آتش سوزی و جان باختن آتش نشانان فداکار در این موضوع یاد و خاطره آنها را گرامی داشت.

https://telegram.me/yazdiribnews
کانال  رسمی خبرگزاری صدا وسیما یزد