رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۸

با ورزش - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

با ورزش

Loading the player...

معاونت سيماي شبكه تابان دربرنامه ورزشي " با ورزش "  به رویدادهای ورزشی استان می پردازد و با نگاهي انتقاد گونه مسائل ومشكلات ورزشي استان را تجزیه و تحلیل می کند . این برنامه مسائل و مشکلات ورزشی شهرستانها را نیز با حضور خبرنگار آن شهرستان مورد بررسی قرار می دهد.

در بحث از اهمیت نقش رسانه در توسعه ورزش، نخستین نکته‌ای که جلب توجه می‌کند، به‌کارگیری دو واژه و عنوان مهم فرهنگی، یعنی "رسانه" و "ورزش" و اهمیت هر یک از آنها در جامعه است. رسانه‌های صوتی و تصویری مدت‌هاست که مورد استقبال مردم در جوامع مختلف قرار گرفته‌اند و ورزش و مسابقات ورزشی نیز نزد اقشار مختلف اجتماعی، از اهمیت فوق العاده‌ای برخوردارند. بنابراین همکاری سازمان‌یافته و هدف‌مند این دو نهاد اجتماعی، تأثیر متقابلی بر جلب توجه مردم جامعه خواهد داشت. این بدان معنی است که اگر رسانه با نمایش ورزش‌های مختلف مورد استقبال جامعه قرار بگیرد، در نتیجه آن، ورزش نیز مورد توجه جامعه و مردم قرار خواهد گرفت و بالعکس.

اهمیت رسانه‌های گروهی در جهان امروز را می‌توان بدان معنی دانست که محتوای برنامه‌های رسانه‌ای می‌توانند موجب اصلاح رفتارها، رشد و تعالی انسان‌ها، همبستگی آنها و گسترش ادب و فرهنگ شوند و یا بالعکس، شرایط سقوط و تنزل شخصیت فکری و اجتماعی افراد را فراهم آورند.

برنامه زنده باورزش روزهاي جمعه ساعت ۲۱:۱۵ الی ۲۲:۳۰ به مدت ۷۵ دقیقه بصورت زنده و تکرار آن شنبه ها ساعت ۱۵:۳۰ و یکشنبه ها ۱ بامداد از شبكه تابان پخش مي شود .

 

 

 
سال تولید: 1396

تهیه کننده : مهدی پیمانفر

کارگردان : رضا حاجی زاده

صدابردار : سعید نیکوکار

تصویربردار: مهرداد ملایی - سید هاشم پورحسینی 

تدوینگر: سعید دهقان منشادی

مجری  : امیدحسین مرشدی - محسن زارعیانجواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ