رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲۷ تیر ۱۳۹۸

برگزاری جشن‌های زیر سایه خورشید در 17 نقطه استان یزد-بزودی - نمایش محتوای خبر

 

 

حجت‌الاسلام سید ناصر حیدری:


این جشنواره از 27 تیرماه با حضور 16 نفز از خدام رضوی طی 10 روز در نقاط مختلف استان یزد برگزار می شود

حجت‌الاسلام سید ناصر حیدری:

حجت‌الاسلام سید ناصر حیدری در نشست خبری با اصحاب رسانه با اشاره به برنامه‌های جشن زیر سایه خورشید در استان یزد،  گفت : از تاریخ بیست و  ششم  تیرماه از خدام رضوی در استان یزد میزبانی می‌کنیم و این خدام طی ۱۰ روز حضور در استان یزد به مناطق مختلف استان سفر می‌کنند.

وی افزود: این خدام ۱۶ نفر هستند که در گروه‌های چهارگانه به مناطق مختلف استان سفر و در برنامه‌های متعددی شرکت می‌کنند. برای یازدهمین دوره جشنواره زیر سایه خورشید در استان  300 برنامه در نظر گفته‌شده است که طی ۱۰ روز اجرا می‌شود.

دبیر جشنواره زیر سایه خورشید در استان یزد، مراسم استقبال از خدام، عیادت از بیماران مختلف، سرکشی از خانه‌های سالمندان، دیدار با مسئولین نخبگان، جانبازان، خانواده شهدا   را از برنامه‌های خدام رضوی در استان دانست.

حیدری با تأکید بر اینکه در همِه شهرستان‌های یزد جشن زیر سایه خورشید برگزار می‌شود، تأکید کرد: البته در این راه برخی روستاها و بخش‌های استان نیز به برگزاری این جشن‌ها می‌پیوندند و درمجموع این جشن‌ها در ۱۷ نقطه استان برگزار می‌شود.

وی اشاره کرد : حسن ختام این جشنواره برگزاری جشن بزرگ زیر سایه خورشید در آستان مقدس امامزاده سید جعفر محمد علیه‌السلام یزد خواهد بود که در چهارم مردادماه برگزار می‌شود. در طول این ایام درمان دندان‌پزشکی رایگان ۵۰۰ نفر از کودکان تحت پوشش کمیته امداد و همچنین برگزاری ۱۳ مرکز سلامت را در استان خواهیم داشت که خدمات پزشکی و سلامت خود را به‌طور رایگان به مردم ارائه می‌دهند.

حیدری  در پایان اعطای تسهیلات اشتغال‌زایی، اطعام فقرا، توزیع نذری، فراهم کردن جهیزیه   را از دیگر برنامه‌های ایام برگزاری این جشنواره در استان یزد اعلام کرد .