رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۸

بسوی روشنایی - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

بسوی روشنایی

Loading the player...

تولید سیمای شبکه تابان برنامه بسوی روشنایی را به سفارش نهضت سواد آموزی تهیه و تولید می کند.
بسوی روشنایی جهت تشویق و ترغیب افراد بی سواد به سوادآموزی تهیه و پخش می شود . آیتمهای برنامه عبارتند از گفتگو با مسئولان نهضت سواد آموزی ، خاطرات سواد آموزان ، خاطرات مربیان ، خاطرات نوسوادان و بیان مضرات و بلایای بی سوادی ، گفتگو با سواد آموزان موفق و نمونه
سوادآموزی، تنها به خواندن و نوشتن و حساب کردن منحصر نمی شود، بلکه تلاشی در راه تطبیق افراد بی سواد با محیط و جهان اطراف خود و دنیاست که همواره دچار تغییر و تحول است. آموزش و سواد، زیربنای توسعه است. در هیچ کشوری توسعه مطلوب اتفاق نخواهد افتاد، مگر اینکه مسایل دانش آموزی، یعنی آموختن دانش و یادگیری تا مقطع دانشگاه تداوم پیدا کند. پایه و اساس توسعه هر کشور، به میزان سوادآموزی آن بستگی دارد. بنابراین، سواد آموزی، وسیله برقراری ارتباط به معنای گسترده آن است یا به عبارت دیگر، قوی ترین وسیله ارتباط با دنیای خارج به شمار می آید. نهضت سوادآموزی، برای رسیدن به اهداف عالی نظام مقدس جمهوری اسلامی و استمرار امر سوادآموزی، از همگان انتظار دارد همچون گذشته، این نهاد فرهنگی را برای اجرای برنامه‌های مناسب و مفید سوادآموزی و خدمت به محرومان جامعه یاری نمایند تا به وضعیتی برسیم که همگان، افزون برآنکه به یادگیری مستقل تجهیز شدند، از پشتیبانی لازم برای استمرار یادگیری در طول زندگی برخوردار گردند تا کشوری آباد و پیشرفته داشته باشیم.
بسوی روشنایی چهارشنبه ها ساعت 22 به مدت 15 دقیقه از شبکه تابان به سمع و نظر مخاطبان می رسد .

سال تولید: 1394

تهیه کننده : سید محسن شمس الدینی
کارگردان : نوید رنجبر
تصویر بردار : علی ثابت
صدابردار : سید جواد حسینی پور
دستیار تهیه : مرتضی اسماعیلی
تدوین : محمد نمازینمایش نظرسنجی

بینندگان گرامی عملکرد صدا وسیمای مرکز یزد را در پوشش دهی برنامه های ماه محرم و پخش مراسم های عزاداری شهرستانها و استان یزد را چگونه ارزیابی می کنید؟لطفا نظرات خودراتا پایان ماه مهر اعلام بفرمایید.
% آرا
0% 0 a. بسیار خوب
100% 1 b. خوب
0% 0 c. متوسط
0% 0 d. ضعیف
0% 0 e. بسیار ضعیف

کل آرا: 1