رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۸

بسيج مدرسه عشق - نمایش محتوای صدا

 

 


اگر بخواهیم مفهوم بسیج و بسیجی را در ادبیات انقلاب اسلامی جستجو کنیم، چاره ای جز بیان مراد حضرت امام (ره) از بسیج و بسیجی نداریم. در اندیشه امام (ره) بسیج نهادی است اجتماعی با ابعاد متعدد. در این نگرش بسیج دیگر صرفاً سازمانی نظامی نیست که فقط در زمان جنگ و برای دفاع در مقابل دشمن شکل گرفته باشد، بلکه نهادی است وسیع و پاسخگوی نیازهای اساسی و حیاتی جامعه و با اجزای دیگر نظام، چنان هماهنگی و پیوند دارد که انفصال آن جز با انحلال جامعه اسلامی متصور نیست. به فرموده امام (ره) « بسیج شجره طیبه و درخت تناور و پر ثمری است که شکوفه های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می دهد، بسیج مدرسه عشق و مکتب شاهدان و شهیدان گمنامی است که پیروانش بر گلدسته های رفیع آن، اذان شهادت و رشادت سر داده اند. بسیج میقات پا برهنگان معراج اندیشه پاک اسلامی است که تربیت یافتگان آن، نام و نشانی در گمنامی و بی نشانی گرفته اند." برنامه بسيج مدرسه عشق ويژه هفته بسيج ، با ساختار كلامي پيامي به صورت ويژه و موضوع دفاع مقدس در هفته بسيج هر روز يك برنامه از ساعت 20:30 تا 21 به مدت 30 دقيقه به بسيج اقشار مختلف مي پردازد . شامل بسيج دانشجويي - دانش آموزي - كارگري - اصناف و ... و از اهداف اين برنامه تبيين نقش بسيج در حفظ و گسترش ارزشها ، تشريح جايگاه حماسه آفريني در انقلاب و 8 سال دفاع مقدس مي باشد . عوامل برنامه : تهيه كننده : خانم موسوي گزارشگر : آقاي اقتصادي گوينده : آقاي مرشدي
Loading the player...
بسيج مدرسه عشق

اگر بخواهیم مفهوم بسیج و بسیجی را در ادبیات انقلاب اسلامی جستجو کنیم، چاره ای جز بیان مراد حضرت امام (ره) از بسیج و بسیجی نداریم. در اندیشه امام (ره) بسیج نهادی است اجتماعی با ابعاد متعدد. در این نگرش بسیج دیگر صرفاً سازمانی نظامی نیست که فقط در زمان جنگ و برای دفاع در مقابل دشمن شکل گرفته باشد، بلکه نهادی است وسیع و پاسخگوی نیازهای اساسی و حیاتی جامعه و با اجزای دیگر نظام، چنان هماهنگی و پیوند دارد که انفصال آن جز با انحلال جامعه اسلامی متصور نیست.

به فرموده امام (ره) « بسیج شجره طیبه و درخت تناور و پر ثمری است که شکوفه های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می دهد، بسیج مدرسه عشق و مکتب شاهدان و شهیدان گمنامی است که پیروانش بر گلدسته های رفیع آن، اذان شهادت و رشادت سر داده اند. بسیج میقات پا برهنگان معراج اندیشه پاک اسلامی است که تربیت یافتگان آن، نام و نشانی در گمنامی و بی نشانی گرفته اند."

برنامه بسيج مدرسه عشق ويژه هفته بسيج ، با ساختار كلامي پيامي به صورت ويژه و موضوع دفاع مقدس در هفته بسيج هر روز يك برنامه از ساعت 20:30 تا 21 به مدت 30 دقيقه به بسيج اقشار مختلف مي پردازد . شامل بسيج دانشجويي - دانش آموزي - كارگري - اصناف و ... و از اهداف اين برنامه تبيين نقش بسيج در حفظ و گسترش ارزشها ، تشريح جايگاه حماسه آفريني در انقلاب و 8 سال دفاع مقدس مي باشد .

عوامل برنامه :

تهيه كننده : خانم موسوي

گزارشگر : آقاي اقتصادي

گوينده : آقاي مرشدي