رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۶ اسفند ۱۳۹۸

بسیج مدرسه عشق - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

بسیج مدرسه عشق

Loading the player...

«بسيج مدرسه عشق » برنامه اي است تلويزيوني كه در معاونت سيماي شبكه تابان توليد و پخش مي شود.
بسيج مدرسه عشق در قالب ترکیبی استودیویی با مشاركت سپاه الغدير استان به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج به معرفي برنامه هاي هفته بسيج ، عملكرد و فعاليت بسيج و ارزشهای بسیج در عرصه هاي گوناگون مي پردازد .

حضور پر رنگ و موفق بسیج در جنگ تحمیلی، ارزش بسیج را بیش از گذشته در برابر چشم ها قرار داد. ازاین رو، بیشتر مردم، بسیج را به عنوان نهادی نظامی می شناسند. باید توجه داشت که گرچه یکی از وظیفه های مهم بسیجیان، آمادگی نظامی برای دفاع از خطرهای نظامی است، ولی بسیج در نظر امام خمینی رحمه الله ، تکلیفی فراتر از این دارد.در اندیشه ایشان، بسیج، نهادی اجتماعی است. نهادی گسترده که پاسخ گوی بسیاری از نیازهای اساسی و حیاتی جامعه است و چنان با بخش های دیگر نظام پیوند دارد که جدایی آنها از هم در جامعه اسلامی امکان پذیر نیست. بسیج با کارکردهای گوناگون خود، یاری رسان نیازهای آموزشی، عمرانی، سیاسی، دفاعی و... است.

اين برنامه با بخش ها يي مانند :كارشناسي (با توجه به موضوعات مطرح شده در حوزه بسيج ) ، سلام فرمانده ( معرفي پايگاه هاي بسيج در استان ) ، راويان عشق ( خاطره گويي ) ، پخش فيلم هاي كوتاه و انيميشن در حوزه بسيج ، گزارش ( در خصوص بسيج سازندگي ) و پخش كليپ هاي كوتاه  تصويري بسيج به سمع و نظر مخاطبان مي رسد .

بسیج مدرسه عشق در هفته بسیج هر شب از ساعت 21:30 الی 22:30 در محل باغ خان بطور زنده از سیمای شبکه تابان پخش می شود .

سال تولید: 1394

تهیه کننده : محمد رضا طایفی

کارگردان : ابوالقاسم ابوترابی

دستیار تهیه : سروش تحویلداران

مجری : محسن فلاح

صدابردار: سعید نیکوکار

تصویر بردار:  محمد رضا کشفی

دستیار صدا و تصویر: حسین زارع

تدوین : سید علی کمال الدینی