رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۳ مهر ۱۳۹۸

بهروزي - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

بهروزي

Loading the player...

از جمله وظايف و اهداف سازمان بهزيستي تامين و عرضه خدمات حمايتي براي كليه گروههاي سني و خانواده ها و افراد نيازمند از طريق ايجاد و تعميم واحدهاي مناسب در قالب شبكه هاي بهزيستي كشور و بر اساس نيازهاي محلي- تامين و عرضه خدمات مربوط به معلولين جسمي ، ذهني، رواني و اجتماعي قابل توانبخشي و غير قابل توانبخشي از طريق نگهداري و مراقبت از آنان در واحدهاي مناسب در سطح ارگانهاي مركزي و استاني سازمان- بررسي مناطق و ارزيابي واحدهاي حمايتي و توانبخشي شبكه هاي كشور به منظور بسط و گسترش كمي و كيفي خدمات مربوطه با توجه به شرايط محيط و نيازهاي عيني هر منطقه- ارائه آموزشهاي لازم به منظور آماده ساختن نيروي انساني واحدهاي تابعه ذيربط جهت تقبل و انجام خدمات بهزيستي- تامين و عرضه خدمات حمايتي و توانبخشي لازم به معلولين انقلاب و جنگ و خانواده آنان و .... مي باشد .


 

توليد سيماي مركز يزد برنامه بهروزي را با مشاركت روابط عمومي سازمان بهزيستي استان تهيه و توليد مي نمايد ، اين برنامه با موضوع اجتماعي و هدف اطلاعاتي آموزشي سعي دارد فعاليتها و خدمات سازمان بهزيستي را براي افزايش آگاهي مخاطبان خود ارائه نمايد.

برنامه بهروزي به مدت17 دقيقه بصورت ضبطي با ساختارتركيبي توليد مي شود كه با آيتمهاي كارشناسي ، گزارش ، مصاحبه ، نريشن و ..... به اهم فعاليتها و مباحث مربوط به اين سازمان مي پردازد .


گالري تصاوير :


 
نمایش نظرسنجی

بینندگان گرامی عملکرد صدا وسیمای مرکز یزد را در پوشش دهی برنامه های ماه محرم و پخش مراسم های عزاداری شهرستانها و استان یزد را چگونه ارزیابی می کنید؟لطفا نظرات خودراتا پایان ماه مهر اعلام بفرمایید.
% آرا
0% 0 a. بسیار خوب
100% 1 b. خوب
0% 0 c. متوسط
0% 0 d. ضعیف
0% 0 e. بسیار ضعیف

کل آرا: 1