رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲۵ مهر ۱۳۹۸

بهشت گمشده - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

بهشت گمشده

Loading the player...

«بهشت گمشده» عنوان برنامه مستندي است که در سيماي شبکه تابان توليد و پخش شده و براي نخستين بار به معرفي تفرجگاههاي پنهان در دل کوير مي پردازد.

در استان کويري يزد آب کمياب است، جنگل کيميا براي ساکنان اين ديار خشک و کويري جنگل هاي طبيعي حکم بهشت گمشده اي را دارند که دسترسي به آنها جز با آشنايي کامل با جغرافياي طبيعي و تحمل جستجو و پياده روي و کوهپيمايي هاي فراوان ميسر نمي شود.

وقتي پا به جنگل هاي مفرح باغ شادي در کوهستان هاي شهرستان خاتم و يا جنگل هاي دور دست سنو شهرستان تاريخي طبس و جنگل ارس در ارتفاعات مشرف به باجگان شهرستان بافق مي رسيم و اين همه شگفتي در خلقت آفرينش را تماشا مي کنيم در برابر قدرت خداوند سر تعظيم فرود مي آوريم.

سيد رضا هاشمي زاده به عنوان تهيه کننده وکارگردان به همراهي امير محمد آخوندي و ابوالفضل دهقاني زاده بهشت گمشده را به تصوير کشيد و بينندگان را به ديدارناديده هاي جنگل و جنگل نشينان و خلقت پروردگار در دل کوير مي برند، اين اثر هنري به مدت 25 دقيقه در سيماي شبکه تابان توليد و پخش شده است.


گالري تصاوير:


 

 

نمایش نظرسنجی

بینندگان گرامی عملکرد صدا وسیمای مرکز یزد را در پوشش دهی برنامه های ماه محرم و پخش مراسم های عزاداری شهرستانها و استان یزد را چگونه ارزیابی می کنید؟لطفا نظرات خودراتا پایان ماه مهر اعلام بفرمایید.
% آرا
0% 0 a. بسیار خوب
100% 1 b. خوب
0% 0 c. متوسط
0% 0 d. ضعیف
0% 0 e. بسیار ضعیف

کل آرا: 1