جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ خرداد ۱۳۹۹

بهشت گمشده - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

بهشت گمشده

Loading the player...

«بهشت گمشده» عنوان برنامه مستندي است که در سيماي شبکه تابان توليد و پخش شده و براي نخستين بار به معرفي تفرجگاههاي پنهان در دل کوير مي پردازد.

در استان کويري يزد آب کمياب است، جنگل کيميا براي ساکنان اين ديار خشک و کويري جنگل هاي طبيعي حکم بهشت گمشده اي را دارند که دسترسي به آنها جز با آشنايي کامل با جغرافياي طبيعي و تحمل جستجو و پياده روي و کوهپيمايي هاي فراوان ميسر نمي شود.

وقتي پا به جنگل هاي مفرح باغ شادي در کوهستان هاي شهرستان خاتم و يا جنگل هاي دور دست سنو شهرستان تاريخي طبس و جنگل ارس در ارتفاعات مشرف به باجگان شهرستان بافق مي رسيم و اين همه شگفتي در خلقت آفرينش را تماشا مي کنيم در برابر قدرت خداوند سر تعظيم فرود مي آوريم.

سيد رضا هاشمي زاده به عنوان تهيه کننده وکارگردان به همراهي امير محمد آخوندي و ابوالفضل دهقاني زاده بهشت گمشده را به تصوير کشيد و بينندگان را به ديدارناديده هاي جنگل و جنگل نشينان و خلقت پروردگار در دل کوير مي برند، اين اثر هنري به مدت 25 دقيقه در سيماي شبکه تابان توليد و پخش شده است.


گالري تصاوير:


 

 

نمایش نظرسنجی

اطلاع رسانی اخبار و اطلاعات مربوط به شیوع بیماری کرونا و پخش برنامه های آگاهی سازی مخاطب را از برنامه های صداوسیمای مرکز یزد چگونه ارزیابی می کنید؟
% آرا
0% 0 a. بسیار خوب
0% 0 b. خوب
0% 0 c. متوسط
0% 0 d. ضعیف
0% 0 e. بسیارضعیف

کل آرا: 0