رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۸

به همين سادگي - نمايش هفته - نمایش محتوای صدا

 

 


  برنامه نمايش هفته روزهای پنجشنبه هر هفته از ساعت 20:30 بمدت 30 دقیقه و تكرار آن جمعه ها از شبکه استانی صدای مرکز يزد  پخش می شود .   " به همين سادگي " عنوان نمایشی است با موضوع جوان و فرصت هاي ازدواج که در رادیو يزد در يك قسمت 30 دقیقه ای ضبط و پخش شد . خلاصه داستان این نمایش : دختر خانمي به نام سارا که در آرزوی یافتن همسري مناسب البته به عقيده نادرست خودش هست تلفني با پسري آشنا مي شود در حاليكه خانواده مي خواهند سارا با پسر عمويش ازدواج كند .   سارا مطلب را با دوستش در ميان مي گذارد و دوستش او را نصيحت مي كند ولي سارا گوش نمي كند و با آن جوان قرار مي گذارد كه .......     عوامل این برنامه: تهیه کننده و كارگردان : محبوبه زارعيان نویسنده : بهروز ابويي صدابردار: جمال فلاح بازیگران: محمد رضا اركان - محبوبه زارعيان - مهديه شريفي - مجتبي معتمدي - ظهير الدين فاريابي    
به همين سادگي - نمايش هفته

 

برنامه نمايش هفته روزهای پنجشنبه هر هفته از ساعت 20:30 بمدت 30 دقیقه و تكرار آن جمعه ها از شبکه استانی صدای مرکز يزد  پخش می شود .


 

" به همين سادگي " عنوان نمایشی است با موضوع جوان و فرصت هاي ازدواج که در رادیو يزد در يك قسمت 30 دقیقه ای ضبط و پخش شد .


خلاصه داستان این نمایش : دختر خانمي به نام سارا که در آرزوی یافتن همسري مناسب البته به عقيده نادرست خودش هست تلفني با پسري آشنا مي شود در حاليكه خانواده مي خواهند سارا با پسر عمويش ازدواج كند .

 

سارا مطلب را با دوستش در ميان مي گذارد و دوستش او را نصيحت مي كند ولي سارا گوش نمي كند و با آن جوان قرار مي گذارد كه .......

 

 

عوامل این برنامه:

تهیه کننده و كارگردان : محبوبه زارعيان

نویسنده: بهروز ابويي

صدابردار: جمال فلاح

بازیگران: محمد رضا اركان - محبوبه زارعيان - مهديه شريفي - مجتبي معتمدي - ظهير الدين فاريابي