رونق تولید ملی | جمعه، ۲۶ مهر ۱۳۹۸

به گونه‌ای حرکت کنیم که بتوانیم بخشی از مشکلات را برطرف کنیم - نمایش محتوای خبر

 

 

نماینده ولی‌فقیه در استان:


امام جمعه یزد گفت : هر کاری که می‌خواهیم انجام دهیم و هرچه می‌خواهیم بگوییم یا بنویسیم، باید با تفکر، سنجش و عاقبت‌اندیشی انجام شود تا در آینده از کارهایی که انجام داده‌ایم، پشیمان نشویم.

نماینده ولی‌فقیه در استان:

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما

نماینده ولی‌فقیه در استان یزد  در دیدار با منتخبان پنجمین دوره شورای اسلامی شهر یزد گفت:  مدیران خودشان را درگیر اقدامات گذشتگان نکنند.
، آیت‌الله ناصری در این دیدار  با بیان خاطراتی از حضرت امام خمینی(ره)،  گفت : امام خمینی(ره) در طول زندگی خود هیچ کاری را بدون رضای خدا انجام نمی‌داد. ایشان در هر کاری اگر رضای خدا وجود داشت به صورت کاملا مصمم وارد می‌شد و اگر کاری رضایت خدا را نداشت حتما آن را ترک می‌کرد.

وی  افزود : تمام حرکات و فعالیت‌هایی که حضرت امام(ره) در ارتباط با پیروزی انقلاب اسلامی ایران انجام دادند هم کاملا برای جلب رضایت خداوند متعال بود و هیچ چیزی از این اقدامات برای خودش نمی‌خواست.

آیت الله ناصری  تاکید کرد: باید قدر این انقلاب را بدانیم و با پیروی از ولی فقیه، زمینه پیشرفت هرچه بیشتر آن را فراهم آوریم.

امام جمعه یزد  گفت : هر کاری که می‌خواهیم انجام دهیم و هرچه می‌خواهیم بگوییم یا بنویسیم، باید با تفکر، سنجش و عاقبت‌اندیشی انجام شود تا در آینده از کارهایی که انجام داده‌ایم، پشیمان نشویم.

نماینده ولی فقیه در استان یزد افزود: افرادی که عاقبت‌اندیشی در امور خود داشته باشند، هیچ زمانی از گذشته خود پشیمان نمی‌شوند چرا که همه کارها را به درستی انجام داده و نگران آینده هم نیست زیرا زیرساخت‌های لازم را برای امور آینده فراهم کرده است.

وی  گفت : اعضای شورای شهر باید نسبت به تمام جلسات و زمانی که این وظیفه را بر دوش داشته باشند حساسیت داشته باشند چراکه نخستین جلسه‌ای که برگزار شد، در واقع به معنای این است که یک جلسه از این وظیفه خطیر به پایان رسیده و باید ببینیم که چه کاری انجام دادیم و از خود حساب بکشیم.

ناصری  خاطرنشان کرد: موضوع دیگری که باید به آن در بین اعضای شورای شهر توجه ویژه وجود داشته باشند، این است که خودشان را درگیر کارهایی که افراد دیگر در گذشته انجام داده‌اند نکنند، این موضوع بسیار مهمی است که باید حتما به آن توجه صورت گیرد.

امام جمعه یزد ادامه داد: اگر احساس می‌شود که در گذشته حقی از کسی ضایع شده و مشکلی وجود داشته، می‌توان با تشکیل یک کمیسیون به بررسی موضوع پرداخت و نتیجه را از کمیسیون دریافت و نسبت به آن اقدام کرد ولی اینکه اعضای شورا بخواهند تمام وقت خود را صرف این بکنند که در گذشته چه اقدامی شده، به کار خودشان نمی‌رسند.

نماینده ولی فقیه در استان یزد خاطرنشان کرد: لازم است که در دوره جدید به فکر کارهای جدید و مناسب برای پیشرفت شهر باشیم و در راستای این موضوع به گونه‌ای حرکت کنیم که بتوانیم بخشی از مشکلات را برطرف کنیم