جهش تولید | جمعه، ۲۲ فروردین ۱۳۹۹

بچه های یزد - نمایش محتوای صدا

 

 


بچه های یزد، برنامه ویژه کودکان 6 تا 12 سال است که روزهای یکشنبه و سه شنبه رأس ساعت 12:00 به مدت 15 دقيقه از رادیو يزد پخش مي شود .
Loading the player...

بچه های یزد، برنامه ویژه کودکان 6 تا 12 سال است که روزهای یکشنبه و سه شنبه رأس ساعت 12:00 به مدت 15 دقيقه از رادیو يزد پخش مي شود .

کودکان  نسل آتی و آینده ساز کشور به شمار می آیند و برنامه ریزی برای آنان از اهمیت ویژه ای برخوردار است . رادیو یزد با در نظر گرفتن علایق کودکان برنامه بچه های یزد را برای این گروه سنی تولید کرده است . بچه های یزد سعی دارد علاوه بر ایجاد فضایی شاد و نشاط آفرین، به آموزه های دینی، نکات اخلاقی و آموزش مهارت های زندگی با لحنی ساده و روان و قابل فهم برای کودکان بپردازد .

گویندگان برنامه کودکان هستند و با گویش یزدی برنامه را اجرا می کنند . در هر برنامه به یک موضوع متناسب با زمان پخش و فصل سال پرداخته می شود . همچنین یک کتاب که مناسب کودکان رده سنی 6 تا 12 سال معرفی و برای کودکان شنونده خوانده می شود .در بخش شهر من یزد ، یکی از قسمت های آثار تاریخی شهر یزد معرفی می شود که این قسمت نیز را کودکان اجرا می کنند. درس امروز نام بخش دیگر این برنامه است که در هر قسمت یک مطلب برای آموزش کودکان بیان می شود. ترانه های کودکانه نیز در فواصل برنامه پخش می شود .

 

تاریخ تولید: 1397

تهيه كننده : فاطمه زارع

گويندگان :  حسین زینعلی ، مبینا امراللهی ، نازنین سادات نعمت الهی

نويسنده : فاطمه زارع

صدابردار : علی دهقانی زاده