رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۱ خرداد ۱۳۹۸

بیانیه گام دوم انقلاب مسیری برای پیشرفت اهداف نظام اسلامی - نمایش محتوای خبر

 

 

استاد حوزه و دانشگاه:


حجت الاسلام قاسم روانبخش بر تکیه به نیرو‌های جوان در گام دوم انقلاب برای پیشرفت نظام اسلامی تاکید کرد.

استاد حوزه و دانشگاه:

استاد حوزه و دانشگاه امروز در نشست تشريح بيانيه گام دوم انقلاب رهبر انقلاب در مسجد فاطمه الزهراء يزد گفت: رهبر معظم انقلاب در بيانيه خود به عنوان گام دوم انقلاب به دشمنان اين مرزو بوم فهماند انقلاب اسلامي نه تنها اثري از نابودي در آن ديده نمي شود بلکه پس از چهل سال آماده است تا با نشاط بيشتري براي مرحله دوم حيات خود برنامه ريزي کند.
حجت الاسلام روان بخش با اعلام اين مطلب گفت: مقام معظم رهبري با شناخت زمان در حالي بيانيه خود را انتشار دادند که دشمنان کور دل در تبليغات خود اعلام مي کردند انقلاب اسلامي ايران در حال نابودي است در حالي که بيانيه رهبر مملو از نکات محکمي است که نشان مي دهد ايران اسلامي با تکيه بر نيرو هاي توانمندش بويژه جوانان خود مي تواند مسير پيشرفت خود را بهتر از گذشته طي کند.
وي با اشاره به اينکه مطابق بيانيه رهبر انقلاب در گام بعدي انقلاب به عنوان يک قدرت مطرح مي شويم با استناد به سخنان انديشمندان آمريکايي افزود: اگر روزگاري آمريکا ابرقدرت جهان بود امروز ديگر آمريکا قدرت برتر نيست و شاهد ظهور قدرت هاي جديد هستيم و ايران يکي از مهمترين اين کشور هاست.
اين استاد حوزه و دانشگاه همچنين گفت: سرفصل هاي هفت گانه اين بيانيه در خصوص موضوعاتي از جمله معنويت و اخلاق، استقلال و آزادي، سبک زندگي، روابط خارجي و مرزبندي با دشمن علم و پژوهش، اقتصاد، عدالت و مبارزه با فساد، نشان از عمق توجه آن به مسايل اساسي کشور است که اعتلاي انقلاب و نظام به نحوه برخورد ما با آنها مرتبط است.
حجت الاسلام روان بخش با اشاره به جنبه هاي معنوي و اخلاقي انقلاب اسلامي که در يکي از بندهاي هفتگانه بيانيه دوم نيز به آنها اشاره شده است گفت: براي ادامه مسير انقلاب به طور ويژه به تقويت معنويت و اخلاق نيازمند هستيم و همچنين بايد سبک زندگي خود را مطابق با ارزش هاي اسلامي نه معيارهاي غربي تعيين کنيم.