رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۸

تازه ها - نمایش محتوای صدا

 

 


روند رو به رشد علم و نو آوري در همه عرصه ها و انعكاس آخرين اخبار فرهنگي - پزشكي - رايانه  دست اندركاران صداي مركز يزد را بر آن داشت تا به منظور اطلاع رساني به موقع برنامه اي  را با عنوان تازه ها در نظر بگيرد. در اين برنامه به منظور اطلاع رساني اقشار مختلف جامعه به  تمام ابعاد اميد - آگاهي - انعكاس دستاوردهاي انقلاب و همچنين افزايش خودباوري فردي و اجتماعي و افزايش شناخت و تحليل مسائل انقلاب مي پردازد . تازه ها با ساختار كلامي و به مدت15 دقيقه برنامه ايست راديويي كه از صذاي مركز يزد پخش مي شود. اين برنامه هرروز تازه ترين خبرهاي علمي ،پزشكي ،رايانه ،تغذيه ،معرفي كتاب وموارد گوناگون ديگر را به سمع شنوندگان يزدي ميرساند. عوامل برنامه تازه ها عبارتند از: تهيه كننده : نعيمه توكلي گوينده: خانم دهقانپور صدابرداران : احمد صديقي - علي دهقاني زاده
Loading the player...
تازه ها

روند رو به رشد علم و نو آوري در همه عرصه ها و انعكاس آخرين اخبار فرهنگي - پزشكي - رايانه  دست اندركاران صداي مركز يزد را بر آن داشت تا به منظور اطلاع رساني به موقع برنامه اي  را با عنوان تازه ها در نظر بگيرد. در اين برنامه به منظور اطلاع رساني اقشار مختلف جامعه به  تمام ابعاد اميد - آگاهي - انعكاس دستاوردهاي انقلاب و همچنين افزايش خودباوري فردي و اجتماعي و افزايش شناخت و تحليل مسائل انقلاب مي پردازد .

تازه ها با ساختار كلامي و به مدت15 دقيقه برنامه ايست راديويي كه از صذاي مركز يزد پخش مي شود. اين برنامه هرروز تازه ترين خبرهاي علمي ،پزشكي ،رايانه ،تغذيه ،معرفي كتاب وموارد گوناگون ديگر را به سمع شنوندگان يزدي ميرساند.


عوامل برنامه تازه ها عبارتند از:

  • تهيه كننده : نعيمه توكلي

  • گوينده: خانم دهقانپور

  • صدابرداران : احمد صديقي - علي دهقاني زاده