جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ خرداد ۱۳۹۹

تازه ها - نمایش محتوای صدا

 

 


  تازه ها با ساختار كلامي و به مدت15 دقيقه برنامه ايست راديويي كه از صداي مركز يزد پخش مي شود. اين برنامه هرروز تازه ترين خبرهاي علمي ، پزشكي ، رايانه ، تغذيه ، معرفي كتاب و موارد گوناگون ديگر را از ساعت 17:15 تا 17:30 به سمع شنوندگان يزدي ميرساند.   روند رو به رشد علم و نو آوري در همه عرصه ها و انعكاس آخرين اخبار فرهنگي - پزشكي - رايانه  دست اندركاران صداي مركز يزد را بر آن داشت تا به منظور اطلاع رساني به موقع برنامه اي  را با عنوان تازه ها در نظر بگيرد. در اين برنامه به منظور اطلاع رساني اقشار مختلف جامعه به  تمام ابعاد اميد - آگاهي - انعكاس دستاوردهاي انقلاب و همچنين افزايش خودباوري فردي و اجتماعي و افزايش شناخت و تحليل مسائل انقلاب مي پردازد .   عوامل برنامه تازه ها عبارتند از: تهيه كننده و نويسنده : نعيمه توكلي گوينده: خانم زارعيان گزارشگر : خانم اسدي صدابرداران : جمال فلاح - علي دهقاني زاده      
تازه ها

 

تازه ها با ساختار كلامي و به مدت15 دقيقه برنامه ايست راديويي كه از صداي مركز يزد پخش مي شود. اين برنامه هرروز تازه ترين خبرهاي علمي ، پزشكي ، رايانه ، تغذيه ، معرفي كتاب و موارد گوناگون ديگر را از ساعت 17:15 تا 17:30 به سمع شنوندگان يزدي ميرساند.


 

روند رو به رشد علم و نو آوري در همه عرصه ها و انعكاس آخرين اخبار فرهنگي - پزشكي - رايانه  دست اندركاران صداي مركز يزد را بر آن داشت تا به منظور اطلاع رساني به موقع برنامه اي  را با عنوان تازه ها در نظر بگيرد. در اين برنامه به منظور اطلاع رساني اقشار مختلف جامعه به  تمام ابعاد اميد - آگاهي - انعكاس دستاوردهاي انقلاب و همچنين افزايش خودباوري فردي و اجتماعي و افزايش شناخت و تحليل مسائل انقلاب مي پردازد .

 

عوامل برنامه تازه ها عبارتند از:

  • تهيه كننده و نويسنده : نعيمه توكلي

  • گوينده: خانم زارعيان
  • گزارشگر : خانم اسدي

  • صدابرداران :جمال فلاح - علي دهقاني زاده