جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

تا همیشه - نمایش محتوای صدا

 

 


14 خرداد سالروز رحلت امام خمینی (ره)، معاونت صدای مرکز یزد برنامه "تا همیشه" را به تهیه کنندگی علیرضا سازگاری با موضوع تبیین ابعاد شخصیتی امام خمینی تهیه کرده است. این برنامه در روز چهارشنبه 14 خرداد 99 مصادف با سالروز رحلت امام خمینی (ره) -بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران- در ساعت 9 تا 11 صبح پخش می شود.

تهیه کننده:علیرضا سازگاری

گوینده: محمدکاظم رحمانی

گزارشگر:محمد رضا اطمینان

نویسنده: مریم جعفرنیا

صدابردار: محمد حکیمی

مقام معظم رهبری در باره شخصیت امام خمینی(ره) همیشه از ایشان به عنوان فردی جامع الابعاد یاد می کنند.از جمله بیایات مقام معظم رهبری درباره امام خمینی(ره) می توان به جملات زیر اشاره کرد:
"رهبر کبیر عزیز و امام فقید بزرگوار ما، چهره ی درخشانی در عالم بود و حقیقتاً مثل او را نه در این زمان و نه در زمانهای گذشته نداشتیم و در میان چهره های معروف عالم - بعد از انبیا و اولیا(علیهم السّلام) - شخصیتی با این عظمت و خصوصیات مثبت و جامع الابعاد و جامع الاطراف سراغ نداریم. من عقیده ی قاطع دارم که اگر این بزرگوار همه ی آن خصوصیات مثبت چون: علم و قاطعیت و هوش و شجاعت و اراده را دارا بود، ولی اخلاص و ارتباط با خدا و تنزه از شرک - به معنای تجنب از اهوای خود و دیگران - را نمی داشت، به این توفیقات دست نمی یافت. این توفیقات بزرگ در زمانی به وجود آمد که تمام نشانه ها حکایت از انزوای دین و کهنه شدن و فرسوده شدن آن و روآمدن تفکرات و اخلاق و شیوه های مادّی و حاکمیت هوسهای شیطانی و بشری در دنیا داشت." 14 خرداد سالروز رحلت امام خمینی (ره)، معاونت صدای مرکز یزد برنامه "تا همیشه"  را به تهیه کنندگی علیرضا سازگاری با موضوع تبیین ابعاد شخصیتی امام خمینی تهیه کرده است. این برنامه در روز چهارشنبه 14 خرداد 99 مصادف با سالروز رحلت امام خمینی (ره) -بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران-  در ساعت 9 تا 11 صبح پخش می شود.

سال تولید: 1399