رونق تولید ملی | شنبه، ۲۷ مهر ۱۳۹۸

تا پيروزي - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

تا پيروزي

Loading the player...
  • عنصر بیداری اسلامی در میان کشورهای منطقه باعث جهانی شدن انتفاضه مردم فلسطین شده سیاست های رژیم صهیونیستی برای ایجاد تفرقه و خصومت بین کشورهای اسلامی و طرح مسائل اختلاف  برانگیز، ابراز امیدواری مي كنند، جهان اسلام با هوشیاری این حربه را ناکام گذاشته و با وحدت و همبستگی بیشتر در جهت آزادی قدس شریف و دستیابی مردم فلسطین به سرزمینهای خود تلاش مي نمایند ، رژیم صهیونیستی علیرغم سیطره جهانی بر برخی رسانه ها و منابع خبری نتوانسته افکار عمومی جهان را فریب دهد. سيماي شبكه تابان ویژه برنامه تلویزیونی « تا پيروزي » را با موضوع« انعکاس حضور پر شور مردم استان يزد در راهپیمایی روز جهانی قدس » به تصوير مي كشد.

  • ویژه برنامه تلویزیونی «تا پيروزي» دارای بخش های مختلف؛ کلام امام (ره) و رهبری، وله، گزارش از شهرستانها،  اطلاعیه های مربوط به راهپیمایی ، پیامهای تلفنی و پیامکهای مردمی ، گفتگو با كارشناسان و مهمانان برنامه ، سرود و موسيقي حماسی و پخش مستقیم راهپیمایی روز جهانی قدس مي باشد. رویکرد محوری این برنامه  معرفی جنایتهای اسرائیل و امريكا  ،همچنین حمایت از بیداری و خیزش اسلامی در منطقه است. این برنامه در روز قدس از ساعت 9الي 13 صبح به انعکاس حضور پرشور مردم استان يزد در  راهپیمایی بصورت زنده می پردازد.

عوامل اين برنامه عبارتند از  :

تهيه كننده:شاكر

کارگردان : ابو ترابي

صدابردار: رنجبر

تصويربردارن: چراغي – كشفي - صادقي

مجری:عباس گلرسان

دستيار تهيه : شفيع حسيني

دستيار صدا و تصوير : حسين زاده – خدام

 

گالري تصاوير:

 
نمایش نظرسنجی

بینندگان گرامی عملکرد صدا وسیمای مرکز یزد را در پوشش دهی برنامه های ماه محرم و پخش مراسم های عزاداری شهرستانها و استان یزد را چگونه ارزیابی می کنید؟لطفا نظرات خودراتا پایان ماه مهر اعلام بفرمایید.
% آرا
0% 0 a. بسیار خوب
100% 1 b. خوب
0% 0 c. متوسط
0% 0 d. ضعیف
0% 0 e. بسیار ضعیف

کل آرا: 1