نمایش محتوای تولیدات ویژه

تجلیل از برگزیدگان دومین جشنواره پویانمایی کرمانشاه

تجلیل از برگزیدگان دومین جشنواره پویانمایی کرمانشاه


برگزیدگان دومین جشنواره پویانمایی کرمانشاه

 نفرات برتر بخش هایی از دومین جشنواره ملی پویانمایی و برنامه های عروسکی تلویزیونی ایران عصر سه شنبه با حضور علی دارابی معاون امور استان های سازمان صدا و سیما، استاندار کرمانشاه و جمعی از مسئولان در تالار انتظار کرمانشاه با اهدای لوح و تندیس ویژه جشنواره مورد تجلیل قرار گرفتند.

دومین جشنواره ملی پویانمایی و برنامه‌های عروسکی تلویزیونی ایران با شعار «ایران پویا و کرمانشاه زیبا» عصر سه شنبه در تالار انتظار کرمانشاه آغاز به کار کرد.

قرار است از میان ۳۵۵ اثر رسیده به دبیرخانه این جشنواره در نهایت از ۶۴ اثر به انتخاب هیأت داوران با اهدای لوح تقدیر، تندیس جشنواره و جوایز نقدی تجلیل شود.

در آئین آغاز به کار این جشنواره و پس از تجلیل از خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان، پیشکسوتان فرهنگی، هنری و ورزشی، بخشی از نفرات برتر جشنواره نیز مورد تجلیل قرار گرفتند.

دیپلم افتخار و جایزه نقدی ویژه هیأت داوران این جشنواره به دلیل فضاسازی ایرانی اسلامی به "وریا نیک روش" و "مریم هاشمی نژاد" برای اثر "هزار کبوتر" اهدا شد.

داوود و جالوت" به کارگردانی "سعید گائینی" اهدا شد و "عباس جلالی یکتا" نیز تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی بهترین اثر کوتاه و نیمه بلند را به خاطر فیلم "پسر دریا" از آن خود کرد.

دیپلم افتخار و جایزه نقدی بهترین کارگردانی در در بخش فیلم بلند نیز به "محمود رضا سلطان بور" برای اثر "مشهد دوست داشتنی" اهدا شد اما هیأت داوران در بخش فیلم بلند هیچ اثری را به عنوان بهترین اثر معرفی نکردند.

در بخش هویت بصری تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی بهترین اثر به مجموعه آثار "حامد عزیزی" اهدا شد و در بخش عنوان تندیس جشنواره دیپلم افتخار و جایزه نقدی بهترین اثر نیز به مجموعه آثار "امیر مهران" برای تیزر مسابقه فارسی و کودک شو رسید.

 

همچنین در بخش تبلیغاتی تقدیر و جایزه نقدی ویژه هیأت داوران به اثر "راه شهرسازی" به کارگردانی "حسین مظلوم" تعلق گرفت و در بخش تبلیغاتی دیپلم افتخار بهترین اثر به "رایتل" اثر "عباس عباسی وزین" اهدا شد.

در بخش آموزش، تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی بهترین اثر به مجموعه آثار آموزش‌های ایمنی، پل، عصر وارونه و مکتب خانه به کارگردانی "هادی امیری" رسید.

در بخش موشن گرافی تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به مجموعه آثار "یلدا" و "نوروز ۹۶" و "کالای ایرانی" به کارگردانی "سپیده معلم" اهدا شد.

همچنین در بخش سریال و مجموعه عروسکی هیأت داوران تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی بهترین طراحی و ساخت عروسک را به "زهرا قربانی" و "هادی امیری زحمتکش" برای اثر روزی بود روزی نبود اهدا کردند.

تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی عروسک گردانی  به "نگار شهبازی" برای اثر پیم و پم رسید و دیپلم افتخار و جایزه نقدی بهترین صداپیشگی عروسک به گروه صداپیشگان «کله قند» و "بهاره ولی زاده" تعلق گرفت.

تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی بهترین صداپیشگی عروسک به "محمد بحرانی" برای صداپیشگی جناب خان شخصیت عروسکی در برنامه خندوانه اهدا شد.

.

 

 

 

رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.