رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۸ بهمن ۱۳۹۸

ترانه بارون (ویژه عصرگاهی نوروز) - نمایش محتوای صدا

 

 


برنامه ترانه بارون در ایام نوروز ، ترانه های مناسب با ایام نوروز را پخش می کند. اگر مایلید ترانه های مورد علاقه خودتان را از رادیو بشنوید می توانید آن ها را در برنامه ترانه بارون ، درخواست بدهید . ترانه بارون، ترانه های درخواستی شما را پخش می کند.این برنامه در ایام نوروز رأس ساعت 15:10 به مدت 50 دقيقه از صداي مركز يزد پخش مي شود. #بهار_مهربانی

 

تهيه كننده : آرزو تقدیسی

گوينده : علی دهقان پور 

صدابردار : علیرضا احمدی

موسیقی روی همه افراد تأثیر می گذارد اما اثر آن در هر فردی متفاوت است، برای دریافت اثر مثبت موسیقی مخاطب، خود باید در این امر مشارکت کند .

آنچه در این بین در رابطه با مخاطب شایان ذکر است آن است که مخاطب با تمام خویشتن خود با همه وسواس های دیرنده و علایق گذرا به سراغ اثر هنری ،فیلم ، موسیقی و... رفته و "خود" یا "نفسی" است که از موضع نارضایی بدنبال پاسخ است و باید تحول یابد، در غیر اینصورت هیچ یک از هنرها با هر مضمون و سبک و گستردگی که ارائه شوند نمی توانند بر شخصیت مخاطب یا هنرمند آفریننده اثر تاثیرگذار واقع گردند و یا موجب تحول شوند.

هدف برنامه ترانه بارون، ايجاد لحظاتي شاد و مفرح براي مخاطبين و برقراری ارتباط بيشتر بين رسانه و مخاطب است.در این برنامه، شنوندگان با از طریق تلفن و پیامک ترانه های مورد نظر خود را درخواست می کنند و سپس ترانه پخش می شود.

این برنامه در ایام نوروز ، ترانه های مناسب با ایام نوروز  را پخش می کند. اگر مایلید ترانه های مورد علاقه خودتان را از رادیو بشنوید می توانید آن ها را در برنامه ترانه بارون ، درخواست بدهید . ترانه بارون، ترانه های درخواستی شما را پخش می کند.این برنامه در  ایام نوروز  رأس ساعت 15:10 به مدت 50 دقيقه از صداي مركز يزد پخش مي شود.

#بهار_مهربانی

سال تولید: 1398