رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲ آبان ۱۳۹۸

ترانه بارون - نمایش محتوای صدا

 

 


اگر مایلید ترانه های مورد علاقه خودتان را از رادیو بشنوید می توانید آن ها را در برنامه ترانه بارون ، درخواست بدهید . ترانه بارون، ترانه های درخواستی شما را پخش می کند.این برنامه از شنبه تا پنج شنبه رأس ساعت 15:10 به مدت 50 دقيقه از صداي مركز يزد پخش مي شود.
Loading the player...

اگر مایلید ترانه های مورد علاقه خودتان را از رادیو بشنوید می توانید آن ها را در برنامه ترانه بارون ، درخواست بدهید . ترانه بارون، ترانه های درخواستی شما را پخش می کند.این برنامه از شنبه تا پنج شنبه رأس ساعت 15:10 به مدت 50 دقيقه از صداي مركز يزد پخش مي شود.

موسیقی روی همه افراد تاثیر می گذارد اما اثر آن در هر فردی متفاوت است، برای دریافت اثر مثبت موسیقی مخاطب، خود باید در این امر مشارکت کند .

آنچه در این بین در رابطه با مخاطب شایان ذکر است آن است که مخاطب با تمام خویشتن خود با همه وسواس های دیرنده و علایق گذرا به سراغ اثر هنری ،فیلم ، موسیقی و... رفته و "خود" یا "نفسی" است که از موضع نارضایی بدنبال پاسخ است و باید تحول یابد، در غیر اینصورت هیچ یک از هنرها با هر مضمون و سبک و گستردگی که ارائه شوند نمی توانند بر شخصیت مخاطب یا هنرمند آفریننده اثر تاثیرگذار واقع گردند و یا موجب تحول شوند.

هدف برنامه ترانه بارون، ايجاد لحظاتي شاد و مفرح براي مخاطبين و برقراری ارتباط بيشتر بين رسانه و مخاطب است.در این برنامه، شنوندگان با از طریق تلفن و پیامک ترانه های مورد نظر خود را درخواست می کنند و سپس ترانه پخش می شود.

همچنین این برنامه در مناسبت های مختلف، ترانه های مناسب با آن مناسبت را پخش می کند. 

تاریخ تولید: 1395

تهيه كننده : نسرین وافی

گويندگان : محبوبه زارعیان – مهدیه شریفی 

نويسنده : نسرین وافی

صدابردار : علیرضا احمدی