رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۲۹ خرداد ۱۳۹۸

تعویض رایگان پلاک های سوخته - نمایش محتوای خبر

 

 

به گزارش خبرگزاری صداوسیما:


رئيس موسسه راهگشا استان:صاحبان خودروهاي داراي پلاک سوخته و يا کم رنگ شده هرچه سريعتر به اين مرکز مراجعه کنند.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما:

واحدیان افزود :اصل سند مالکيت وسيله نقليه صادره از پليس راهنمايي و رانندگي ناجا،اصل شناسنامه و کارت ملي فروشنده و خريدار،اصل کارت شناسايي وسيله نقليه،مدرک احراز سکونت به همراه يکي از قبوض داراي کدپستي وبيمه نامه و معاينه فني معتبر از جمله مدارکي است که متقاضيان ارائه خدمات در این مرکز بايد به همراه خود داشته باشند.

وی  گفت : افرادي که کارت خودروی  آنها مفقود شده مي توانند با مراجعه به اين مرکز و با ارائه مدارک مورد نياز نسبت به دريافت کارت خود اقدام کنند.

رئيس موسسه راهگشا استان همچنين از احداث کارخانه توليد پلاک درآينده اي نزديک در مرکز استان خبر داد و گفت:در حال حاضر مراجعه کنندگاني که خودروي بي پلاک دارند بايد 48 ساعت خودروي خود را در اين مرکز پارک کنند تا پلاک آنها از تهران صادر شود.

واحديان باشاره به اينکه همشهریان در هنگام خريد خودرو و موتور سيکلت دقت بيشتري داشته باشند افزود:مردم استان مي توانند از طريق کارشناسان اين مرکز نسبت به اصالت خودرو اطمينان حاصل کنند.

موسسه راهگشا وابسته به نيروي انتظامي جمهوري اسلامي ايران است که خدمات مرکز تعويض پلاک و آموزشگاههاي راهنمايي و رانندگي را به مردم ارائه مي کند.