رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲۳ آبان ۱۳۹۸

تفسیر موضوعی قران - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

تفسیر موضوعی قران

Loading the player...

توليد سيماي مركز يزد برنامه تفسير موضوعی قران را تهيه و توليد مي نمايد برنامه تفسير قران هر هفته شنبه ها صبح به ميزباني يكي از ادارات ، سازمانها و ارگانهاي دولتي برگزار مي شود كه حجه الاسلام و المسلمين آقاي ناصري نماينده ولي فقيه در استان به تفسير چند آيه از قران مي پردازند .

هدف و نقش تفسیر قرآن، کشف و پرده‌برداری از معنای کلام الهی است، فضیلت و شرافت علم تفسیر، به‌دلیل متعلق آن یعنی کتاب الهی است. قرآن بهار دل‌ها، شفای دردها، سرچشمه دانش‌ها و زایل کننده تیرگی‌ها است. اگر قرآن کتاب هدایت و درس زندگی و کسب دانش و شریف‌ترین امور است، شناخت آن و کند وکاو در زوایای آن برای راهیابی به ژرفا و درونمایه آن نیز از پرفضیلت‌ترین امور است.
يزد به عنوان شهر دارالعلم و دارالعباده به عنوان يكي از استانهاي پيشرو در زمينه فعاليتهاي قرآني مطرح مي باشد .از اولويت هاي رسانه استاني ، فرهنگ سازي در زمينه مسائل ديني و اخلاقي است و كلام الله مجيد به عنوان سند راهبردي سرلوحه همه كارها از جمله برنامه سازي است . آموزش و ترويج و استفاده كاربردي و بكارگيري كلام قرآني در زندگي روزمره و وارد كردن آن در جريان زندگي مردم از وظيفه اصلي رسانه است .

برنامه تفسير قران هر هفته چهارشنبه ها ساعت 20:10 به مدت 30 دقیقه از سيماي شبكه تابان به سمع و نظر بينندگان  مي رسد.

سال تولید: 1395

تهيه كننده : عباس برزگر
تصوير برداران : حمید محمدی - محمد دهقانی 
صدابردار: علیرضا رنجبر
تدوينگر : حمیده قنبران
دستياران صدا و تصوير : محمد یزدان پناه – حسین زارعنمایش نظرسنجی

بینندگان گرامی عملکرد صدا وسیمای مرکز یزد را در پوشش دهی برنامه های ماه محرم و پخش مراسم های عزاداری شهرستانها و استان یزد را چگونه ارزیابی می کنید؟لطفا نظرات خودراتا پایان ماه مهر اعلام بفرمایید.
% آرا
0% 0 a. بسیار خوب
100% 1 b. خوب
0% 0 c. متوسط
0% 0 d. ضعیف
0% 0 e. بسیار ضعیف

کل آرا: 1