رونق تولید ملی | شنبه، ۲۷ مهر ۱۳۹۸

تقدیر از حضور حماسی مردم یزد در راهپیمایی روز جهانی قدس - نمایش محتوای خبر

 

 

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز یزد ،


نماینده ولی فقیه در استان و نماینده استان یزد در مجلس خبرگان رهبری در پیام مشترکی از حضور حماسی مردم دارالعباده در راهپیمایی روز جهانی قدس تقدیر کردند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز یزد ،

در این پیام آمده است: آخرین جمعه ماه مبارک رمضان شاهد بودیم که مردم عزیز ما با دهان روزه و در آفتاب نسبتاً گرم با قدرت و صلابت تمام مثل گذشته پای در صحنه گذاشتند و بار دیگر ثابت کردند که همّت و عزمشان برای یاری نظام جمهوری اسلامی و حمایت از مردم مظلوم فلسطین همتی پایدار و همیشگی است و هیچ چیز نمی تواند مردم را از انقلابشان و آرمان های بزرگ آن جدا کند و هیچ کس نمی تواند بین مردم و رهبری جدایی بیفکند و علی رغم تبلیغات گسترده دشمنان راه همان است که امام خمینی (رحمة الله علیه)ترسیم نمود و مقام معظم رهبری(مدظله العالی) این راه را تداوم بخشد و تا تحقق اهداف انقلاب این راه امتداد دارد تا ان شاالله به صراط مستقیم حجت ابن الحسن(عجل الله تعالی فرجه الشریف) خاتمه یابد.
برخود لازم دیدیم از اقشار مردم عزیز که شکوهمند در این راهپیمایی شرکت نمودند و مشت محکمی بر دهان دشمنان کوبیدند تشکر و قدردانی نماییم و عزت و سربلندی این ملت با وفا را بیش از پیش از خدای متعال مسئلت نماییم. ان شاالله این حرکت نزد خدای بزرگ دارای پاداش و اجر عظیم خواهد بود.