جهش تولید | شنبه، ۱۰ خرداد ۱۳۹۹

تلالو - نمایش محتوای صدا

 

 


در طول تاريخ ، انقلابهاي متعددي رخ داده است و هركدام از جنبه هاي خاصي مورد توجه واقع شده اند و در واقع هرکدام ویژگی های متمایز کننده ای نسبت به سایر انقلاب ها داشته اند.اما انقلاب اسلامي ايران كه بيش از سه دهه از وقوع آن مي گذرد از چند حيث تفاوتها و وي‍ژگي هاي برجسته تر و متفاوتي دارد.مهمتر از همه اينكه در عصري كه اكثر جوامع با شتاب به سمت ليبراليسم و سكولاريسم آن هم بر مبناي اصالت لذتهاي مادي انساني مي روند و دين و اخلاق و مکتب انبیاء الهی به حاشيه برده ميشدند، در ايران يك انقلاب عظيم سياسي و فرهنگي با محوريت يك عالم و فقيه ديني و بر اساس مطالبات اسلامي و مذهبي مردم رخ داد. انقلابي كه آغازش با خواسته هاي ديني بود، رهبرش يك مرجع ديني بود، مطالبات مردمي اش همه ريشه هاي ديني داشت و البته آرمانها و چشم اندازش هم ديني بود. با توجه به اينكه يكي از محورهاي برنامه پنجم توسعه كشور شناخت انديشه هاي سياسي امام است برنامه تلالو با ساختار كلامي پيامي هر هفته چهارشنبه ها از ساعت 15:30 به مدت 25 دقيقه به صورت ضبطي از صداي مركز يزد پخش مي شود . در اين برنامه به تبيين انديشه هاي سياسي امام و همچنين خاطرات و اشعار امام پرداخته مي شود . در ضمن در هر برنامه كتابي از امام نيز معرفي مي گردد . عوامل برنامه : تهيه كننده : آقاي صادقيان گوينده : ناهيد فرجي
Loading the player...
تلالو

در طول تاريخ ، انقلابهاي متعددي رخ داده است و هركدام از جنبه هاي خاصي مورد توجه واقع شده اند و در واقع هرکدام ویژگی های متمایز کننده ای نسبت به سایر انقلاب ها داشته اند.اما انقلاب اسلامي ايران كه بيش از سه دهه از وقوع آن مي گذرد از چند حيث تفاوتها و وي‍ژگي هاي برجسته تر و متفاوتي دارد.مهمتر از همه اينكه در عصري كه اكثر جوامع با شتاب به سمت ليبراليسم و سكولاريسم آن هم بر مبناي اصالت لذتهاي مادي انساني مي روند و دين و اخلاق و مکتب انبیاء الهی به حاشيه برده ميشدند، در ايران يك انقلاب عظيم سياسي و فرهنگي با محوريت يك عالم و فقيه ديني و بر اساس مطالبات اسلامي و مذهبي مردم رخ داد. انقلابي كه آغازش با خواسته هاي ديني بود، رهبرش يك مرجع ديني بود، مطالبات مردمي اش همه ريشه هاي ديني داشت و البته آرمانها و چشم اندازش هم ديني بود.

با توجه به اينكه يكي از محورهاي برنامه پنجم توسعه كشور شناخت انديشه هاي سياسي امام است برنامه تلالو با ساختار كلامي پيامي هر هفته چهارشنبه ها از ساعت 15:30 به مدت 25 دقيقه به صورت ضبطي از صداي مركز يزد پخش مي شود . در اين برنامه به تبيين انديشه هاي سياسي امام و همچنين خاطرات و اشعار امام پرداخته مي شود . در ضمن در هر برنامه كتابي از امام نيز معرفي مي گردد .

عوامل برنامه :

تهيه كننده : آقاي صادقيان

گوينده: ناهيد فرجي