حمایت از کالای ایرانی | جمعه، ۳ اسفند ۱۳۹۷

تمدید ثبت نام اعتکاف در یزد - نمایش محتوای خبر

 

 

معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد:


ثبت نام اینترنتی اعتکاف از ۲۵ اسفند آغاز و تا ۹ فروردین تمدید شد.

معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد:

معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد گفت: در شهرستان یزد، ثبت نام برای شرکت در مراسم معنوی اعتکاف به صورت کاملا اینترنتی و در سایت http://tebyanyazd.ir انجام می شود.
حجت الاسلام علی کارگر با اشاره به هماهنگی بین مساجد میزبان معتکفین با اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد اظهار داشت: تمامی مساجد میزبان معتکفین با نظارت و هماهنگی این اداره کل نسبت به ثبت نام از معتکفین و برگزاری این مراسم معنوی اقدام می کنند.
وی گفت: ثبت نام اینترنتی اعتکاف از 25 اسفند آغاز وتا 9فروردین ادامه دارد.
وی  اشاره کرد: برای استفاده از ظرفیت های مردمی در این مراسم معنوی جلسه ای با هیات امناء مساجد میزبان معتکفین برگزار و ضمن شنیدن نظرات و پیشنهادات آنها، در مورد برنامه افطاری و سحری همچنین برنامه های فرهنگی مساجد تصمیماتی اتخاذ شد.
کارگر با اشاره به نحوه ثبت نام در این مراسم معنوی بیان کرد: ثبت نام در شهرستان یزد به صورت کاملاً اینترنتی انجام می شود اما در برخی مساجد حاشیه شهر، متقاضیان می توانند نسبت به ثبت نام دستی اقدام کنند.
معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزدگفت:مراسم معنوی اعتکاف سال گذشته در ۱۷۴مسجد استان برگزار و بالغ بر ۲۱هزار نفر در این مراسم شرکت کردند.
وی با بیان اینکه حدود ۷۰درصد از شرکت کنندگان در مراسم اعتکاف را در سال گذشته را خواهران تشکبل داده اند، گفت: از مجموع شرکت کنندگان بالغ بر ۱۳هزار نفر خواهر و بقیه از گروه برادران بوده اند.