حمایت از کالای ایرانی | یک‌شنبه، ۱ مهر ۱۳۹۷

تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره موسیقی کویرنشینان یزد - نمایش محتوای خبر

 

 

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد:


معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد گفت : جشنواره موسیقی کویرنشینان یزد تا روز سه شنبه هفتم فروردین ۹۷ تمدید شد .

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد:

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد گفت : نظر به استقبال گروه‌های موسیقی استان جهت شرکت در دومین جشنواره موسیقی کویرنشینان و نگاه کیفی و کمی بالاتر ، دبيرخانه اين جشنواره مهلت ارسال آثار را در بخش استانی تا پایان وقت اداری روز سه شنبه هفتم فروردین ۹۷ تمدید کرد .

محمود دهقانی هراتی افزود : این جشنواره در دو بخش استانی و منطقه‌ای برگزار می‌شود .

به گفته وی در بخش منطقه‌ای استان‌های یزد ، کرمان و کرمان جنوب ، اصفهان ، خراسان جنوبی و سمنان در این جشنواره شرکت می‌کنند .

وی اضافه کرد : جشنواره موسیقی کویرنشینان با هدف پاسداشت قرن‌ها تلاش مردمان صبور خطه کویر در حفظ حیات و یادآور همراهی و همدلی هنرمندان پرتلاش موسیقی با فرازهاى درخشان معاصر کشورمان برگزار می‌شود .

دهقان هراتي افزود : این جشنواره در بخش استانی در دو بخش رقابتی و جنبی در شاخه‌های گروه نوازی موسیقی ایرانی و گروه‌نوازی موسیقی پاپ برگزار می‌شود .

علاقه‌مندان با توجه به تمدید تا هفتم فروردین 97 برای شرکت در این جشنواره فرم‌ها و نمونه آثار لازم را به دبیرخانه این جشنواره که در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد مستقر است ارسال كنند.

 همچنین برای شرکت در جشنواره موسیقی کویرنشینان محدودیت سنی وجود ندارد  .

این مقام مسئول درباره جشنواره منطقه‌ای موسیقی کویرنشینان نیز گفت : این جشنواره هم در شاخه‌های گروه‌ نوازی موسیقی کلاسیک ایرانی ، آهنگسازی موسیقی ایرانی ، آهنگ‌سازی ارکسترال و پژوهش برگزار می‌شود .

دهقان هراتي زمان برگزاری این جشنواره را اواخر فروردین ماه سال آینده اعلام کرد .