رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲۵ مهر ۱۳۹۸

جايزه - نمايش هفته - نمایش محتوای صدا

 

 


جايزه عنوان برنامه راديويي نمايش هفته است كه به صورت طنز از صداي مركز يزد پخش شد . نمايش ما داستان مرد بدهكاري است كه طلبكاران زيادي دارد و دائم به او زنگ مي زنند ولي خانمش مجبور است تلفن ها را جواب دهد و به دروغ بگويد همسرش در خانه نيست و مرد آرزو مي كند كاش يكي از اين تلفنها با بقيه فرق داشته باشد . خلا صه قضيه همينجور ادامه دارد تا اينكه يكي از تلفنها خبر خوشايندي دارد و خبر حاكي از آن است كه مرد نمايش ما در قرعه كشي بانك برنده شده است اون هم پانصد ميليون تومان و اين  خبر آنها را شوكه مي كند . مرد با خانمش به بانك مي رود و در عين ناباوري خواهان دريافت جايزه مي شوند  ، قرار مي شود بعد از طي كردن مراحل اداري از طرف بانك با آنها تماس گرفته شود . يك روز اين اتفاق مي افتد و باز آنها را به بانك مي كشاند و آنجا متوجه مي شوند كه .... عوامل برنامه : تهيه كننده و افكتور : مژگان سازنده نويسنده و كارگردان : فرشاد نجاريان هنرمندان به ترتيب اجراي نقش : محمد رضا شجريان - فرشاد نجاريان - مژگان سازنده صدابردار : علي دهقاني زاده برنامه نمايش هفته روزهای پنجشنبه هر هفته از ساعت 20:30 بمدت 30 دقیقه و تكرار آن جمعه ها از شبکه استانی صدای مرکز يزد  پخش می شود .
Loading the player...
جايزه - نمايش هفته

جايزه عنوان برنامه راديويي نمايش هفته است كه به صورت طنز از صداي مركز يزد پخش شد . نمايش ما داستان مرد بدهكاري است كه طلبكاران زيادي دارد و دائم به او زنگ مي زنند ولي خانمش مجبور است تلفن ها را جواب دهد و به دروغ بگويد همسرش در خانه نيست و مرد آرزو مي كند كاش يكي از اين تلفنها با بقيه فرق داشته باشد . خلا صه قضيه همينجور ادامه دارد تا اينكه يكي از تلفنها خبر خوشايندي دارد و خبر حاكي از آن است كه مرد نمايش ما در قرعه كشي بانك برنده شده است اون هم پانصد ميليون تومان و اين  خبر آنها را شوكه مي كند .


مرد با خانمش به بانك مي رود و در عين ناباوري خواهان دريافت جايزه مي شوند  ، قرار مي شود بعد از طي كردن مراحل اداري از طرف بانك با آنها تماس گرفته شود . يك روز اين اتفاق مي افتد و باز آنها را به بانك مي كشاند و آنجا متوجه مي شوند كه ....

عوامل برنامه :

تهيه كننده و افكتور : مژگان سازنده

نويسنده و كارگردان : فرشاد نجاريان

هنرمندان به ترتيب اجراي نقش : محمد رضا شجريان - فرشاد نجاريان - مژگان سازنده

صدابردار : علي دهقاني زاده

برنامه نمايش هفته روزهای پنجشنبه هر هفته از ساعت 20:30 بمدت 30 دقیقه و تكرار آن جمعه ها از شبکه استانی صدای مرکز يزد  پخش می شود .