رونق تولید ملی | شنبه، ۲۷ مهر ۱۳۹۸

جشنواره ملی و روستایی حرکت و برکت - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

جشنواره ملی و روستایی حرکت و برکت

تهیه  کننده : عباس برزگر

کارگردان : نوید رنجبر

صدابردار : طاهر پیشوایی

تصویر بردار : محمدرضا کشفی - محمدرضا زارع - سیدهاشم پورحسینی

مجری : عباس قانع

تولید سیمای شبکه تابان چهارمین چشنواره ملی و روستایی با عنوان حرکت و برکت را بصورت زنده به تصویر می کشد .

این جشنواره با رویکرد مبارزه با معضل اجتماعی اعتیاد و مواد مخدردر روز جمعه با حضور مسئولان استان و شهرستان و همچنین مسئولان شهرستان نایین با حضور 21 تیم از سراسر کشور به میزبانی استان یزد در مجموعه شاه عباسی میبد برگزار می شود.

جشنواره حرکت و برکت در 3 رده سنی مادربزرگ، مادر و دختر با بخش‌های اجرای بازی‌های بومی محلی، پخت نان سنتی منطقه، لالایی مادربزرگ‌ها به زبان محلی و نمایش صنایع‌دستی استان‌ها با همدیگر به رقابت می پردازند.

در این جشنواره که تیم‎‎هایی از استان‎‎های گلستان، سیستان و بلوچستان، قم، اصفهان، شیراز، خراسان جنوبی، مرکزی، یزد، سمنان، هرمزگان، آذربایجان شرقی، البرز، تهران، کرمان و زنجان حضور دارند، هر استان با بازیهای بومی محلی و صنایع دستی و پخت انواع نان‎‎های محلی، ضمن ایجاد همدلی و همبستگی و انتقال آداب و رسوم هر استان، بین نسل‎‎های قدیم و جدید با یکدیگر رقابت می کنند.

سیمای شبکه تابان چهارمین جشنواره ملی و روستایی حرکت و برکت را در روز جمعه از ساعت 10:30 الی 11:40 بصورت زنده پخش می نماید.

 


 

سال تولید: 1396


نمایش نظرسنجی

بینندگان گرامی عملکرد صدا وسیمای مرکز یزد را در پوشش دهی برنامه های ماه محرم و پخش مراسم های عزاداری شهرستانها و استان یزد را چگونه ارزیابی می کنید؟لطفا نظرات خودراتا پایان ماه مهر اعلام بفرمایید.
% آرا
0% 0 a. بسیار خوب
100% 1 b. خوب
0% 0 c. متوسط
0% 0 d. ضعیف
0% 0 e. بسیار ضعیف

کل آرا: 1