رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲ آبان ۱۳۹۸

جشن سالگرد افتتاح شبکه استانی - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

جشن سالگرد افتتاح شبکه استانی

Loading the player...

تولید سیمای شبکه تابان به مناسبت سیزدهمین سالگرد افتتاح شبکه استانی مراسم  جشن برگزار می کند و همزمان این برنامه را بصورت زنده برای مخاطبان خود به روی آنتن می برد .

این مراسم جشن در سالن فرهنگي – ورزشي شهداي صدا و سيماي مركز يزد برگزار می شود كه  مديران و كارمندان مركز به همراه خانواده ها يشان در این جشن حضور دارند. اين برنامه بصورت  زنده از شبكه تابان با اجراي برنامه هاي شاد و متنوع به روي آنتن می رود. اجرای موسیقی زنده ، دعوت از هنرمندان ، بازنشستگان ، نگاهی به گذشته ، پخش گوشه های از برنامه ها و پیشرفت شبکه ، برنامه های نمایشی و شاد برای کودکان از آیتمهای این برنامه می باشد.

مهم‌ترین رسالت شبکه‌های استانی ارائه فرهنگ عمومی ، حفظ سنت‌ها، آداب، رسوم و صیانت از سرمایه‌های ملی کشور است.  حفظ زبان و فرهنگ بومی از مزایای شبکه‌های استانی می باشد.

تولید سیمای شبکه تابان مراسم جشن افتتاح شبکه تابان را در روز 28 اردیبهشت از ساعت 17الی 20 برای مخاطبان خود تهیه و پخش می نماید. 

 

 

سال تولید: 1395

تهیه کننده : عباس گلرسان

دستیار تهیه : علی نوابی

کارگردان : ابوالقاسم ابوترابی

تصویربردار: حمید محمدی - محمد دهقانی محمد آبادی - جواد مصطفوی - علیرضا دهقان 

صدابردار: طاهر پیشوایی - علی عبدالحسینی 

مجری : عباس گلرسان

تدوین : محمد گلرسان نمایش نظرسنجی

بینندگان گرامی عملکرد صدا وسیمای مرکز یزد را در پوشش دهی برنامه های ماه محرم و پخش مراسم های عزاداری شهرستانها و استان یزد را چگونه ارزیابی می کنید؟لطفا نظرات خودراتا پایان ماه مهر اعلام بفرمایید.
% آرا
0% 0 a. بسیار خوب
100% 1 b. خوب
0% 0 c. متوسط
0% 0 d. ضعیف
0% 0 e. بسیار ضعیف

کل آرا: 1