رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۳ مهر ۱۳۹۸

جشن میلاد خورشید سامرا - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

جشن میلاد خورشید سامرا

Loading the player...

 ويژه برنامه "خورشيد سامرا " به مناسبت ميلاد امام حسن عسكري (ع) از سيماي شبكه تابان  با حضور بازيگران ،‌ هنرمندان ، مداحان  و خوانندگان برجسته كشوری  از سالن وحدت بطورزنده به روي آنتن شبكه تابان مي رود . 

آسمان ديده بر زمين گشوده بود و مدينه، شب انتظارش را به دست صبح اميد مي سپرد که ناگاه در صبح دمي حيات بخش آفرينش، تولدي دوباره کرد و يازدهمين روشنگرش را به هستي بخشيد. عرش به برکت ميلاد جهان افروز امام حسن عسکري (ع) بزم شادي گستراند. تولد او موعودي را بشارت دهنده است که ظهورش، سپيده دمي است به سوي روشنايي و مرهمي برتمامي رنج ها و مقصد تمام رفتن ها و رسيدن ها.

امام حسن عسکری(ع) بعنوان پدر بزرگوار امام زمان(عج) در مدت زمان کوتاه امامت خود به گونه‌ ای به هدایت عمومی و نشر و حفظ احکام اسلام مبادرت ورزید که مردم با غیبت حضرت مهدی آشنا و با آن بیگانه نباشند.

برنامه خورشيد سامرا  ساعت 18:30 تا 20:35 به طور زنده از سيماي شبكه تابان به سمع و نظر مردم دارالعباده مي رسد تا لحظاتی شاد و مفرحی در شب ولادت این بزرگوار برای مخاطبان ایجاد نماید.

 

سال تولید: 1394

تهیه کننده : عباس گلرسان

کارگردان : مهدی کارگر

دستیار تهیه : علی نوابی

صدابردار : حمید خردادمهر

مجری : عباس گلرسان 

تصویر بردار : حمید محمدی – محمد حاجی عابدی- محمد دهقانی – علیرضا دهقان

دستیار صدا و تصویر: محمد علی محمدی- محمد خدام – امیر طاهری – حامد زیباکلام نمایش نظرسنجی

بینندگان گرامی عملکرد صدا وسیمای مرکز یزد را در پوشش دهی برنامه های ماه محرم و پخش مراسم های عزاداری شهرستانها و استان یزد را چگونه ارزیابی می کنید؟لطفا نظرات خودراتا پایان ماه مهر اعلام بفرمایید.
% آرا
0% 0 a. بسیار خوب
100% 1 b. خوب
0% 0 c. متوسط
0% 0 d. ضعیف
0% 0 e. بسیار ضعیف

کل آرا: 1