جهش تولید | جمعه، ۱۵ فروردین ۱۳۹۹

جشن پیروزی انقلاب - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

جشن پیروزی انقلاب

Loading the player...
در ایام الله دهه مبارک فجر برنامه جنگ زنده  با بخشهای متنوع  باعنوان جشن پیروزی انقلاب اسلامی باحضورمهمانان وصحبت ازانقلاب وپیروزی آن همراه با سرودهای انقلابی در سالن فرهنگی ورزشی  شهدای صدا و سیما برگزار می شود . 
 
ایام دهه مبارک فجر، فرصت مغتنمی است که بدانیم مرهون شهدای گرانقدر و عزیزی هستیم که در سایه رهبری داهیانه ،عالمانه و عارفانه امام راحل (ره) درخت تناور این انقلاب رابا خون خود سیراب نموده اند.

بی‌شک در کتاب وزین تاریخ، صفحه زرین و همیشه ماندگار این واقعیت تاریخی خواهد درخشید، تاریخ آن روزهای پرشور که فرزندان ملت در جای جای میهن عزیز و اسلامی برای برافراشتن پرچم اسلام و برپایی نظام اسلامی به پا خاستند وبا پیروی از ولایت ورهبری وداشتن بصیرت ادامه رو  مکتبی  شدندکه که داعیه دار گسترش عدالت در سراسر گیتی و پرچمدار ترویج و تبیین آموزه های اصیل اسلام و انقلاب است.

پرداختن به مناسبت های انقلابی به ویژه دهه فجر گامی در راستای انتقال اندیشه و فرهنگ انقلاب به نسل جوان و نوجوان است و نقش صدا و سیما برای آگاهی بخشی اصولی و عمیق، اندیشه های امام خمینی (ره) و فرامین و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب، بسیار مهم است . رسانه ها باید به مستند سازی ارزش های انقلابی و مردمی بیشتر توجه کنند. بنابراین رادیو به عنوان یک رسانه جمعی و پر مخاطب به مستندسازی ارزش های انقلابی و مردمی توجه ویژه دارد و سعی دارد با تهیه برنامه های ویژه ایام دهه فجر، رویدادها و اتفاقاتی که به پیروزی انقلاب اسلامی منجر شد را به بهترین و مناسب ترین شکل به مخاطب خود به خصوص مخاطبان جوان انتقال دهد.

جشن پیروزی  انقلاب راس ساعت 19:45 و تکرار آن روز بعد در ساعت 13:10به روی آنتن می رود.

 

سال تولید: 1394

تهیه کننده : عباس گلرسان 

دستیار تهیه : علی نوابی 

کارگردان : رضا حاجی زاده 

مجری : عباس گلرسان - مسیح دهقانی 

صدابردار استودیو تولید : علیرضا رنجبر

تصویربردار : علی ثابت - علیرضا دهقان - محمد حاجی عابدی - جواد مصطفوی 

نورپرداز : حمید محمد یجواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
سلام چطور میشه برنامه ای که پخش شده رو دوباره دید؟... علی ۱۳۹۴/۱۲/۹ ۰۸:۱۶

علی
سلام
چطور میشه برنامه ای که پخش شده رو دوباره دید؟
مدیر سایت: با سلام.فعلا ارشیو سایت چنین امکانی را ندارد.
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۴/۱۲/۹ ۰۸:۱۶

نمایش نظرسنجی

اطلاع رسانی اخبار و اطلاعات مربوط به شیوع بیماری کرونا و پخش برنامه های آگاهی سازی مخاطب را از برنامه های صداوسیمای مرکز یزد چگونه ارزیابی می کنید؟
% آرا
0% 0 a. بسیار خوب
0% 0 b. خوب
0% 0 c. متوسط
0% 0 d. ضعیف
0% 0 e. بسیارضعیف

کل آرا: 0