حمایت از کالای ایرانی | پنج‌شنبه، ۳ خرداد ۱۳۹۷

جلسه كارگروه امر به معروف و نهي از منكر كاركنان درصداوسیما برگزارشد - نمایش محتوای خبر

 

 

روابط عمومی صدا و سیمای مرکز یزد


به منظور هماهنگي و همكاري شوراي امر به معروف و نهي از منكر صدا و سيما و استان جلسه اي با حضور مسئولين استاني و جمعي از اعضاي شوراي امر به معروف و نهي از منكر برگزار شد.

روابط عمومی صدا و سیمای مرکز یزد

به گزارش روابط عمومی صداوسيما:در اين جلسه كه با حضور قائم مقام مركز حجت الاسلام والمسلمين صداقت كشفي ، معاونين صدا ، سيما ، خبر و جمعي از اعضاي شوراي كارگروه امر به معروف و نهي از منكر كاركنان صدا و سيما و عبداللهي جانشين معاونت كاركنان در استانداري ، محمدي پناه و نجم الهدي از مسئولين ستاد امر به معروف و نهي از منكر استان برگزار شد در خصوص هماهنگي و همكاري دراين خصوص بحث و تبادل نظر كردند .

در اين جلسه حجت الاسلام صداقت كشفي قائم مقام و دبير شوراي امر به معروف و نهي از منكر مركز با ارائه گزارش از برگزاري جلسات داخلي سازمان آمادگي صدا و سيما را براي انعكاس و ترويج اين فريضه الهي اعلام نمود .

در ادامه هريك از معاونين صدا و سيما و خبر گزارشي از فعاليت هاي انجام شده در اين زمينه را بيان نمودند .

عبداللهي جانشين معاونت كاركنان (دولت به مردم) ضمن تشكر از فعاليت هاي صدا و سيما اين رسانه را چشم و گوش نظام دانست و گفت : رسانه ملي مهمترين رسانه اي است كه مي تواند در ترويج امر به معروف ونهي از منكر به جامعه فعاليت داشته باشد و در ادامه هر يك از كارشناس اين ستاد گزارشي از فعاليت خود و همكاري صدا و سيما در اين مسير ارائه نمودند و از فعاليت هاي صدا و سيما در اين مورد تقدير و تشكر كردند .

دراين جلسه فلاح زاده مسئول روابط عمومي و دبير كارگروه امر به معروف و نهي از منكر كاركنان صدا و سيما هم گزارشي از روند تشكيل جلسات اين شورا اعلام نمود و خواستار همكاري و برگزاري جلسات آموزشي توسط شوراي استاني شد