رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۸

حرفی از جنس بلور - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

حرفی از جنس بلور

Loading the player...

امروزه بر خلاف روال گذشته رسانه های صوتی تصویری ، تولید برنامه های کوتاه که حاوی نکته ها و پیامهای ریز و درشت باشد ، در دستور کار مدیریت پیام است . این برنامه ها ضمن ایجاد جذابیت ، از زیان ناصحانه کمتر استفاده می کند و لحظات کوتاهی تا قبل از اینکه مخاطب احساس خستگی نماید ، پیام مورد نظر را به او القاء می کند و تمام می شود ، حرفی از جنس بلور از همین سنخ برنامه هاست.

این برنامه با استفاده از بستر تصویری انیمیشن گرافیک و با بکارگیری نریشن در بیان مطالب سعی کرده است موضوع سال در همه مصادیق ریز و درشت آن بخصوص در آیات شریفه قران و احادیث را مورد پردازش قرار دهد. در راستای تحکیم اقتصاد خانواده بیان مصادیق غذاهای سالم در قران و احادیث یکی از موضوعات زیر مجموعه است که تعداد کثیری از برنامه ها را به خود اختصاص می دهد .

حرفی از جنس بلور در زمره برنامه های معارفی مرکز است که بدلیل مدت زمان کوتاه ، هر برنامه از آن ،گاهی قابلیت پخش و تکرار برای چندمین بار در لابلای برنامه ها را دارد .

 

عوامل تولید این برنامه عبارتند از :

تهیه کننده ، کارگردان و نویسنده : علی محمد خادمی

تدوینگر : محمد رضا انباری

گالری تصاویر:نمایش نظرسنجی

بینندگان گرامی عملکرد صدا وسیمای مرکز یزد را در پوشش دهی برنامه های ماه محرم و پخش مراسم های عزاداری شهرستانها و استان یزد را چگونه ارزیابی می کنید؟لطفا نظرات خودراتا پایان ماه مهر اعلام بفرمایید.
% آرا
0% 0 a. بسیار خوب
100% 1 b. خوب
0% 0 c. متوسط
0% 0 d. ضعیف
0% 0 e. بسیار ضعیف

کل آرا: 1