رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۸

حسینیه ایران - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

حسینیه ایران

تهیه کنندگان : عبدالنبی تحویلداران - مسعود حکام زاده - حامد ژیانپور -  محمد صادق اسلامی - علی نوابی - عباس امام

کارگردانان :   محمد زمانی  - ابوالفضل دهقانیزاده - ابوالقاسم ابوترابی

صدابردار :  صدابرداران تولید

تصویربردار : تصویربرداران تولید

مجری : عباس امام

حسینیه ایران، ویژه برنامه  عزاداری هیآت استان یزد است که در ایام شهادت رسول اکرم (ص) ، شهادت امام حسن (ع) و شهادت امام رضا (ع)  از سیمای شبکه یزد بصورت زنده پخش می شود.
دراستان یزد نیز مثل جای جای کشور اسلامی مراسم عزاداری بر پاست واین روزها مساجد وحسینیه ها میزبان عزاداران هستند. در ماه صفر مردم استان یزد در منازل خود روضه خوانی و نذری برگزار می نمایند.
سیمای شبکه یزد نیز در این راستا برای مخاطبان خود عزاداری  هیأت های مختلف استان را در این ایام در برنامه حسینیه ایران به تصویر می کشد .

در این برنامه ، مراسم عزاداری هیأت ها درحسینیه های استان از جمله حسینیه پنبه کاران ، حسینیه نظر کرده ، حسینیه علی ابن موسی الرضا و ... پخش می شود  .
حسینیه ایران، عزاداری هیئتهای مذهبی را در روز رحلت رسول اکرم (ص ) از ساعت 8 صبح الی 15 و از ساعت 19 الی 23  و در روز شهادت امام حسن مجتبی (ع)  و شهادت امام رضا (ع) از ساعت 9 صبح الی 13  به روی آنتن می برد .

سال تولید: 1397


نمایش نظرسنجی

بینندگان گرامی عملکرد صدا وسیمای مرکز یزد را در پوشش دهی برنامه های ماه محرم و پخش مراسم های عزاداری شهرستانها و استان یزد را چگونه ارزیابی می کنید؟لطفا نظرات خودراتا پایان ماه مهر اعلام بفرمایید.
% آرا
0% 0 a. بسیار خوب
100% 1 b. خوب
0% 0 c. متوسط
0% 0 d. ضعیف
0% 0 e. بسیار ضعیف

کل آرا: 1