جهش تولید | یک‌شنبه، ۹ آذر ۱۳۹۹
نمایش محتوای تولیدات ویژه

حضور امام جمعه و فرماندار یزد در انتخابات

حضور امام جمعه و فرماندار یزد در انتخابات


دانلود

آیت الله محمدرضا ناصری روز جمعه با حضور مسجد روضه محمدیه (حظیره) و شرکت در انتخابات در جمع خبرنگاران با قدردانی از احساس تکلیف مردم و تشکیل صف های طولانی برای رای دادن افزود: این مهم عظمت ایران و انقلاب را نشان می دهد و دشمنانی را که به دنبال براندازی انقلاب و اسلام هستند، مایوس می کند.
وی با قدردانی از دست اندکاران برگزاری انتخابات ادامه داد: متولیان برگزاری انتخابات باید فعالیت خود را با دقت انجام دهند و از برگزاری مطلوب انتخابات مراقبت کنند، چرا که در حال انجام تکلیف الهی هستند.
امام جمعه یزد با تاکید بر اینکه حضور مردم در انتخابات دیو آمریکا و صهیونیست را درهم می شکند گفت: این حضور دشمنان را مایوس می کند و به تقویت نظام منجر خواهد شد.
آیت الله ناصری با یادآوری توصیه های رهبر معظم انقلاب در خصوص انتخابات افزود: ارتقاء فرهنگ، دین و عزت جامعه در گروه همبستگی است و همه باید در این راستا تلاش کنند.

سیدمحمد میرمحمدی، استاندار یزد صبح امروز در دقایق اولیه رای گیری در مسجد حظیره یزد حضور یافت و رای خود را به صندوق انداخت.

 

استاندار یزد اظهار داشت: امیدواریم مردم سراسر ایران اسلامی امروز با انتخاب شایسته خود بتوانند از فرصت ها و ظرفیت های موجود در کشور به نحوی استفاده کنند که هم در ارتباط با رونق اقتصادی و هم در ارتباط با بهبود شرایط زندگی مردم آثار ارزشمندی داشته باشد.

سیدمحمد میرمحمدی اهمیت این انتخابات در جامعه بین المللی را نیز حائز اهمیت دانست و افزود: ما اکنون در شرایط بعد از برجام قرار داریم و باید مسیر کشور را به نحوی ادامه دهیم تا از فضای بسته ای که برای ما ایجاد کردند، با قدرت دیپلماسی بتوانیم عبور کرده و دنیا را متقاعد کنیم.

وی با توجه به شرایط منطقه نیز بیان کرد: در منطقه خاورمیانه متاسفانه وضعیت ناامنی حاکم است و احساس خطر می کنیم اما مردم با حضور گسترده خود نشان می دهند در صفوف منسجم پشت سر مسئولان و رهبری نظام قرار دارند و این نظام آسیب ناپذیر است و دشمنان با یک ملت آگاه مواجه هستند.

میرمحمدی عنوان کرد: هرچه مشارکت بالاتری داشته باشیم پیام هم برای منطقه داریم و هم مردم می توانند با هم افزایی خود بر مشکلات غالب شوند.

وی ادامه داد: خلق حماسه خواسته رهبر معظم انقلاب است که امیدواریم با حضور مردم شاهد خلق این حماسه باشیم و در اخبار همه دنیا شاهد اخبار انتخابات ایران باشیم.

میرمحمدی در مورد انتخابات شوراها نیز بیان کرد: مردم در انتخابات شوراها با انتخاب افراد کارآمد می توانند شرایط بهتری برای زندگی خود ایجاد کنند.

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.