جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۸ خرداد ۱۳۹۹

حضور ذهن - نمایش محتوای صدا

 

 


  گروه سرگرمی و مسابقات معاونت صدای مرکز یزد مسابقه رادیویی حضور ذهن را تهیه و تولید می کند. این برنامه به تهیه کنندگی: آرزو تقديسي و اجرای: محبوبه زارعیان چهارشنبه ها ساعت 18 به مدت 25 دقیقه از رادیو یزد پخش می شود . حضور ذهن مسابقه ایست رادیویی که مخاطبان آن با تماس تلفنی و داشتن حضور ذهنی کافی به یک سری سوالات اطلاعات عمومی و شخصیت شناسی: اعم از معرفی شخصیت، مفاخر استان و کشور، علمای بزرگ در این برنامه شرکت می کنند و به سئوالات مطرح شده توسط مجری جواب می دهند . ازدیگر عوامل مسابقه حضور ذهن می توان به نویسنده: آرزو تقديسي و صدابردار: صدابرداران توليد اشاره کرد .
حضور ذهن

 

گروه سرگرمی و مسابقات معاونت صدای مرکز یزد مسابقه رادیویی حضور ذهن را تهیه و تولید می کند.این برنامه به تهیه کنندگی: آرزو تقديسي و اجرای: محبوبه زارعیان چهارشنبه ها ساعت 18 به مدت 25 دقیقه از رادیو یزد پخش می شود .


حضور ذهن مسابقه ایست رادیویی که مخاطبان آن با تماس تلفنی و داشتن حضور ذهنی کافی به یک سری سوالات اطلاعات عمومی و شخصیت شناسی: اعم از معرفی شخصیت، مفاخر استان و کشور، علمای بزرگ در این برنامه شرکت می کنند و به سئوالات مطرح شده توسط مجری جواب می دهند .


ازدیگر عوامل مسابقه حضور ذهن می توان به نویسنده: آرزو تقديسي و صدابردار: صدابرداران توليد اشاره کرد .