رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

حضور مدیران بازنشسته از فردا جرم است - نمایش محتوای خبر

 

 

هشدار بازرس کل استان یزد:


بازرس کل استان یزد گفت: مدیران دستگاه‌هایی که مشمول بازنشستگی هستند باید تا فردا بروند در غیر اینصورت حضور آنها جرم محسوب می‌شود.

هشدار بازرس کل استان یزد:

 حجت‌الاسلام اکبر طالبی بازرس کل استان یزد با اشاره به قانون منع بکارگیری مدیران بازنشسته گفت: مدیران دستگاه‌هایی که مشمول بازنشستگی هستند باید تا فردا بروند که در غیر این صورت حضور آنها در دستگاه‌ها جرم محسوب می‌شود.

بازرس کل استان یزد افزود: مطابق بخشنامه منع به کارگیری بازنشستگان ادامه همکاری جانبازان بالای ۵۰درصد، آزادگان دارای سابقه بیش از سه سال اسارت و فرزندان شهدا منعی ندارد، اما این امر، منوط به نیاز دولت یا دستگاه اجرایی است.حجت الاسلام طالبی  اظهارداشت: این بخشنامه دستگاه‌های اجرایی را مکلف کرده پیش از بکارگیری بازنشستگان ایثارگر که در تبصره ۱ قانون اصلاح قانون، بکارگیری آنان مجاز شناخته شده است، نسبت به اخذ شناسه از این سازمان اقدام کنند.
وی با تصریح به اینکه دستگاه‌های مشمول مکلفند تافردا پنجشنبه ۱۵آذر ۹۷، افراد مشمول را از خدمت منتزع و با آنان تسویه حساب کنند خاطر نشان کرد: افراد مشمول این قانون هم باید در مهلت قانونی مقرر، سمت و پست خود را ترک کنند.