رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲ آبان ۱۳۹۸

حماسه بصیرت - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

حماسه بصیرت

Loading the player...
 "حماسه بصيرت " عنوان برنامه اي است كه در معاونت سيماي شبكه تابان تهیه و توليد می شود. این برنامه گفتگو محور با حضور کارشناس به موضوع حماسه 9 دی می پردازد.
استکبار جهانی در سال های اخیر علاوه بر استفاده از جنگ سخت برای مقابله با جهان اسلام، از جنگ نرم به عنوان حربه ای دیگر استفاده کرده و با به خدمت گرفتن رسانه ها به دنبال همسویی افکار عمومی ملل مسلمان با سیاست ها و اندیشه های مادی گرایانه خود است.

در فتنه 88 شاهد بودیم که استکبار جهانی با در اختیار داشتن رسانه ها چگونه به جنگ با نظام مقدس جمهوری اسلامی آمد و اگر درایت و بینش عمیق رهبر معظم  آیت ا.. خامنه ای نبود معلوم نبود که چه به سر این نظام می آمد. آری رسانه های بیگانه با انتشار اخبار و رویدادهای مختلط از درست و نادرست بر افکار عمومی ایران تاثیر می گذارند.

می توان گفت روز نهم دی ماه ، روز غلبه جنود الهی بر جنود شیطان است.  این روز در تاریخ انقلاب اسلامی با عنوان روز «بصیرت» تبدیل به یوم الله و ماندگار گردید. سالروز حماسه آفرینی مردم ایران اسلامی برای دفاع از حریم دین و ولایت در فتنه 88 آزمونی بزرگ برای سنجش بصیرت مردم بود و مردم دشمن شناس و زمان شناس ایران اسلامی قهرمانان اصلی و برندگان نهایی این آزمون بزرگ بودند.

حماسه بصیرت برنامه ی گفتگو محوری است که با بخشهای مختلفی مانند : سرود حماسی ،‌ صحبتهای رهبر معظم (مدظله العالی) در خصوص بصیرت و بحث کارشناسی دکتر غفوری دکترای علوم سیاسی و استاد دانشگاه به حماسه تاریخی 9 دی می پردازد .

حماسه بصیرت  در روزهای 8 و 9 دی ماه از ساعت 20 به مدت 40 دقیقه به روی آنتن شبکه تابان می رود .

سال تولید: 1395

تهیه کننده : عباس برزگر

دستیار تهیه : حسین عقیلی

کارگردان : نوید رنجبر

صدابردار: اکبر فتوحی

مجری : محسن فلاح

تصویربرداران : مهرداد ملایی - محمد دهقانی 

دستیار صدا و تصویر: حسین زارعنمایش نظرسنجی

بینندگان گرامی عملکرد صدا وسیمای مرکز یزد را در پوشش دهی برنامه های ماه محرم و پخش مراسم های عزاداری شهرستانها و استان یزد را چگونه ارزیابی می کنید؟لطفا نظرات خودراتا پایان ماه مهر اعلام بفرمایید.
% آرا
0% 0 a. بسیار خوب
100% 1 b. خوب
0% 0 c. متوسط
0% 0 d. ضعیف
0% 0 e. بسیار ضعیف

کل آرا: 1