رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲ آبان ۱۳۹۸

حماسه حضور ( ويژه 22 بهمن ) - نمایش محتوای صدا

 

 


حفظ ارزش ها و فرهنگ انقلاب و انتقال آن به نسل های آینده بر عهده مردم است؛ مرم ایران این انقلاب را به بهای خون هزاران شهید به دست آورده اند و به راحتی آن را از دست نخواهند داد. دشمن در صدد سنگ اندازی و فاصله انداختن در بین مردم و انقلاب است و یکی از مهمترین اهدافش در ایجاد تحریم ها علیه ایران ایجاد همین فاصله است که مردم ایران در راهپیمایی 22 بهمن امسال در صفوف به هم پیوسته و منسجم تمامی توطئه های دشمن را بار دیگر خنثی مي كنند . اگر رهبری امام راحل و حضور مردم در صحنه در سال 57 نبود حادثه ای همانند حادثه سال 42 رخ می داد اما مردم ایران با یاری خداوند و هدایت امام خمینی(ره) به صحنه آمدند و حادثه بی بدیل پیروزی انقلاب اسلامی را رقم زدند. حضور به موقع مردم در صحنه همیشه پشتیبان انقلاب بوده است، در تاریخ 34 ساله پیروزی انقلاب اسلامی این حضور هوشیارانه و به موقع مردم در دفاع از ولایت بوده است که توطئه های بزرگ و کوچک دشمن را خنثی کرده و نمونه بارز این همبستگی و دفاع از ولایت را در هشت سال جنگ تحمیلی شاهد بودیم. حماسه حضور ( ويژه 22 بهمن ) با ساختار كلامي پيامي آوايي عنوان برنامه ای است که به مناسبت راهپیمائی 22 بهمن از صداي مركز يزد به صورت زنده پخش شده است . این برنامه از صبح روز 22 بهمن ساعت 8:30 آغاز شده و تا اذان ظهر ، ادامه داشته است . گزارشگران برنامه با حضور در جمع  راهپیمایان به ارسال گزارش از حماسه حضور مردم در این راهپیمایی در استان پرداخته اند . سروده های حماسی  و میهنی نیز به زیبایی فضای برنامه می افزاید و بیان گر خاطرات مبارزات مردمی در آغاز پیروزی انقلاب است. مخاطبان برنامه نیز از طریق ارسال پیامک و تلفن به بیان دیدگاههای خود در رابطه با اهمیت حضور در راهپیمائی 22 بهمن پرداخته اند. عوامل برنامه : تهيه كننده : حميد رضا اميري گويندگان : اميد حسين مرشدي - الهه دهقانپور گزارشگران : حسين آقايي - زهرا دهقانيزاده
Loading the player...
حماسه حضور ( ويژه 22 بهمن )

حفظ ارزش ها و فرهنگ انقلاب و انتقال آن به نسل های آینده بر عهده مردم است؛ مرم ایران این انقلاب را به بهای خون هزاران شهید به دست آورده اند و به راحتی آن را از دست نخواهند داد.

دشمن در صدد سنگ اندازی و فاصله انداختن در بین مردم و انقلاب است و یکی از مهمترین اهدافش در ایجاد تحریم ها علیه ایران ایجاد همین فاصله است که مردم ایران در راهپیمایی 22 بهمن امسال در صفوف به هم پیوسته و منسجم تمامی توطئه های دشمن را بار دیگر خنثی مي كنند .اگر رهبری امام راحل و حضور مردم در صحنه در سال 57 نبود حادثه ای همانند حادثه سال 42 رخ می داد اما مردم ایران با یاری خداوند و هدایت امام خمینی(ره) به صحنه آمدند و حادثه بی بدیل پیروزی انقلاب اسلامی را رقم زدند.

حضور به موقع مردم در صحنه همیشه پشتیبان انقلاب بوده است، در تاریخ 34 ساله پیروزی انقلاب اسلامی این حضور هوشیارانه و به موقع مردم در دفاع از ولایت بوده است که توطئه های بزرگ و کوچک دشمن را خنثی کرده و نمونه بارز این همبستگی و دفاع از ولایت را در هشت سال جنگ تحمیلی شاهد بودیم.

حماسه حضور ( ويژه 22 بهمن ) با ساختار كلامي پيامي آوايي عنوان برنامه ای است که به مناسبت راهپیمائی 22 بهمن از صداي مركز يزد به صورت زنده پخش شده است . این برنامه از صبح روز 22 بهمن ساعت 8:30 آغاز شده و تا اذان ظهر ، ادامه داشته است . گزارشگران برنامه با حضور در جمع  راهپیمایان به ارسال گزارش از حماسه حضور مردم در این راهپیمایی در استان پرداخته اند . سروده های حماسی  و میهنی نیز به زیبایی فضای برنامه می افزاید و بیان گر خاطرات مبارزات مردمی در آغاز پیروزی انقلاب است. مخاطبان برنامه نیز از طریق ارسال پیامک و تلفن به بیان دیدگاههای خود در رابطه با اهمیت حضور در راهپیمائی 22 بهمن پرداخته اند.

عوامل برنامه :

تهيه كننده : حميد رضا اميري
گويندگان : اميد حسين مرشدي - الهه دهقانپور
گزارشگران : حسين آقايي - زهرا دهقانيزاده