جهش تولید | چهارشنبه، ۷ آبان ۱۳۹۹

حماسه حضور - نمایش محتوای صدا

 

 


برنامه حماسه حضور، ویژه برنامه دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا است که انتخابات را به طور کامل پوشش می دهد. این برنامه از ساعت 07:00 صبح تا پایان زمان رأی گیری، از رادیو یزد پخش می شود .
Loading the player...

برنامه حماسه حضور، ویژه برنامه دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و  پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا  است که انتخابات را به طور کامل پوشش می دهد. این برنامه از ساعت 07:00 صبح تا پایان زمان رأی گیری، از رادیو یزد پخش می شود .

رادیو یزد برای پوشش هرچه بهتر و مطلوب تر انتخابات و انعکاس حضور مردم در پای صندوق های رأی و همچنین تهیه گزارش از حواشی انتخابات، ایستگاه رادیویی ستاد انتخابات را در محل استانداری راه اندازی کرده است. به همین منظور، تیم کامل برنامه ساز رادیو شامل تهیه کننده، صدابردار، گوینده و گزارشگر در ایستگاه مسقر هستند تا اطلاعیه ها و بخشنامه های ستاد انتخابات را هرچه سریع تر و مطلوب تر به اطلاع شنوندگان برسانند.

همچنین یک گروه برنامه ساز در استودیوی پخش صدا مستقر هستند و برنامه اصلی از استودیوی پخش اجرا می شود و در ساعت های معینی، برنامه در اختیار ایستگاه رادیویی ستاد انتخابات مستقر در استانداری قرار خواهد گرفت .

تاریخ تولید: 1396

تهيه كنندگان : حمیدرضا امیری ، مریم تقی زاده ، فاطمه دانایی ،راضیه دهقانی زاده

گويندگان :  امید حسین مرشدی ، مژگان دستجردی ، سعید طالبی پور ، الهه دهقانی زاده ، ظهیرالدین فاریابی ، مهدیه شریفی ، حسین درستکار ، ناهید فرجی ، محمد میروکیلی ، فاطمه زارع

نويسندگان : مژگان دستجردی ، مهدیه حسین مرشدی ، ناهید فرجی

گزارشگران :  محمد حسین آقایی ، مژگان سازنده ، محبوبه زارعیان ، محمد جلال اقتصادی

صدابرداران : جمال فلاح – علی دهقانی زاده – اسماعیل ابراهیم زاده – محمد حکیم