جهش تولید | سه‌شنبه، ۴ آذر ۱۳۹۹

حماسه حضور - نمایش محتوای صدا

 

 


برنامه حماسه حضور، برنامه ویژه روز انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی است که انتخابات را به طور کامل پوشش می دهد. این برنامه از ساعت 07:00 صبح تا پایان زمان رأی گیری، از صدای مرکز یزد پخش می شود .
Loading the player...

برنامه حماسه حضور، برنامه ویژه روز انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی است که انتخابات را به طور کامل پوشش می دهد. این برنامه از ساعت 07:00 صبح تا پایان زمان رأی گیری، از صدای مرکز یزد پخش می شود .

صدای مرکز یزد برای پوشش هرچه بهتر و مطلوب تر انتخابات و انعکاس حضور مردم در پای صندوق های رأی و همچنین تهیه گزارش از حواشی انتخابات، ایستگاه رادیویی ستاد انتخابات را در محل استانداری راه اندازی کرده است. به همین منظور، تیم کامل برنامه ساز رادیو شامل تهیه کننده، صدابردار، گوینده و گزارشگر در ایستگاه مسقر هستند تا اطلاعیه ها و بخشنامه های ستاد انتخابات را هرچه سریع تر و مطلوب تر به اطلاع شنوندگان برسانند. همچنین برنامه های آموزشی نیز تنظیم شده است تا به سوالات متداول پیرامون انتخابات هفتم اسفندماه پاسخ دهد .

همچنین یک گروه برنامه ساز در استودیوی پخش صدا مستقر هستند و برنامه اصلی از استودیوی پخش اجرا می شود و در ساعت های معینی، برنامه در اختیار ایستگاه رادیویی ستاد انتخابات مستقر در استانداری قرار خواهد گرفت .

تاریخ تولید: 1394

تهيه كنندگان : تقی زاده – دانایی-توکلی-امیری-طلایی

گويندگان :  مرشدی-شریفی-دهقان پور-طالبی پور-درستکار-زارع-زارعیان

نويسندگان : مرشدی-شریفی

گزارشگران :  آقایی-فرجی-سازنده-دهقانی زاده

صدابرداران : فلاح-دهقانی زاده-ابراهیم زاده-حکیم