رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۳ مهر ۱۳۹۸

خاطرات آيت ا.. ناصري - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

خاطرات آيت ا.. ناصري

Loading the player...

ملت ایران در دوران دفاع مقدس 8 سال مقاومت کرد و عزت و سربلندی را به ارمغان آورد.در دوران دفاع مقدس عزت و شرف اسلام را حفظ و قرآن و اسلام را به همه جهانیان معرفی کرد. نسل کنونی باید خاطرات و سرافرازی های نسل جنگ را بخوانند ، در مدارس باید این حماسه ها بازگو شود، نباید نسل جوان این عزت و افتخار را فراموش کند، نسل جوان، دختران و مادران باید بدانند که رزمندگان این گونه جنگیدند.
در دوران دفاع مقدس عشق به دین خدا بود، در آن دوران معنویت و عزت موج می زد، رزمندگان عزت را در راه خدا می دیدند و با توکل بر خدا پشت ابرقدرت ها را بر خاک مالیدند. نسل امروز باید فکر کند که جوانان آن روز در جبهه ها چه کردند؟ چگونه مقاومت کردند؟ملت در آن مقطع فهمیده بود خدا پشتیبان اوست، جوانان در آن مقطع به دنبال پول، نام ونشانی و ریاست نبودند،همه به دنبال انجام وظیفه خود بودند.امام جمعه یزد اقتدار کنونی ایران در سطح جهان را به دلیل وجود چارچوب محکم ولایت در نظام اسلامی مي دانند.

سيماي شبكه تابان در 3 برنامه 15 دقيقه اي ، خاطرات آيت ا.. ناصري نماينده ولي فقيه استان در دوران جنگ و دفاع مقدس را به سمع و نظر مخاطبان مي رساند .

 

گالري تصاوير:


 نمایش نظرسنجی

بینندگان گرامی عملکرد صدا وسیمای مرکز یزد را در پوشش دهی برنامه های ماه محرم و پخش مراسم های عزاداری شهرستانها و استان یزد را چگونه ارزیابی می کنید؟لطفا نظرات خودراتا پایان ماه مهر اعلام بفرمایید.
% آرا
0% 0 a. بسیار خوب
100% 1 b. خوب
0% 0 c. متوسط
0% 0 d. ضعیف
0% 0 e. بسیار ضعیف

کل آرا: 1