رونق تولید ملی | شنبه، ۲۷ مهر ۱۳۹۸

خانه اي براي حسين - نمایش محتوای صدا

 

 


با آغاز مام محرم مصائب امام حسين (ع) و يارانش تداعي مي شود و سيره ائمه عليهم السلام نيز احياي دهه محرم بود همان طوري که  امام رضا (ع) مي فرمايند وقتي ماه محرم فرا مي رسيد  در پدرم امام کاظم عليه السلام آثار شادي ديده نمي شد و همواره غمگين بودند ، روز دهم ، روز مصيبت و اندوه و گريه او بود و مي فرمود : در اين روز بود که حسين عليه السلام را به شهادت رساندند . واحد نمايش صداي مركز يزد در اين هفته نمايشنامه اي به نام خانه اي براي حسين ويژه ماه محرم تهيه و توليد نموده است . نزديك ماه محرم است و پدر همه فرزندانش را جمع مي كند و از نذري مي گويد كه چندين سال است مي خواهد ادا كند و از آنها درخواست كمك مي نمايد . پدر مي گويد قرار است به جز خانه ، همه مال و اموالش اعم از مغازه - باغ - زمين و... را بفروشد و سپس زميني بخرد و حسينيه اي بسازد كه محرم امسال حتما مراسم عزاداري آنجا برگزار شود و اين كار بزرگ را بنا به دلايلي بر دوش پسر كوچكش مي گذارد و در اين مسير اتفاقاتي مي افتد كه ...... عوامل برنامه : تهيه كننده و كارگردان : حميد طلايي تنظيم براي راديو : فاطمه دانايي بازيگران به ترتيب اجراي نقش : سميه پرهام - ايرج مفيدي - محمد اركان - حميد طلايي - حامد سلطاني - منوچهر هنردان صدابردار : احمد صديقي برنامه نمايش هفته روزهای پنجشنبه هر هفته از ساعت 20:00 بمدت 30 دقیقه و تكرار آن جمعه ها ساعت 12:00 از شبکه استانی صدای مرکز يزد  پخش می شود .
Loading the player...
خانه اي براي حسين

با آغاز مام محرم مصائب امام حسين (ع) و يارانش تداعي مي شود و سيره ائمه عليهم السلام نيز احياي دهه محرم بود همان طوري که  امام رضا (ع) مي فرمايند وقتي ماه محرم فرا مي رسيد  در پدرم امام کاظم عليه السلام آثار شادي ديده نمي شد و همواره غمگين بودند ، روز دهم ، روز مصيبت و اندوه و گريه او بود و مي فرمود : در اين روز بود که حسين عليه السلام را به شهادت رساندند .

واحد نمايش صداي مركز يزد در اين هفته نمايشنامه اي به نام خانه اي براي حسين ويژه ماه محرم تهيه و توليد نموده است . نزديك ماه محرم است و پدر همه فرزندانش را جمع مي كند و از نذري مي گويد كه چندين سال است مي خواهد ادا كند و از آنها درخواست كمك مي نمايد . پدر مي گويد قرار است به جز خانه ، همه مال و اموالش اعم از مغازه - باغ - زمين و... را بفروشد و سپس زميني بخرد و حسينيه اي بسازد كه محرم امسال حتما مراسم عزاداري آنجا برگزار شود و اين كار بزرگ را بنا به دلايلي بر دوش پسر كوچكش مي گذارد و در اين مسير اتفاقاتي مي افتد كه ......

عوامل برنامه :

تهيه كننده و كارگردان : حميد طلايي

تنظيم براي راديو : فاطمه دانايي

بازيگران به ترتيب اجراي نقش : سميه پرهام - ايرج مفيدي - محمد اركان - حميد طلايي - حامد سلطاني - منوچهر هنردان

صدابردار : احمد صديقي


برنامه نمايش هفته روزهای پنجشنبه هر هفته از ساعت 20:00 بمدت
30 دقیقه و تكرار آن جمعه ها ساعت 12:00 از شبکه استانی صدای مرکز يزد  پخش می شود .